Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor külön vagyunk semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor külön vagyunk semmit nem mond nekem el a napjáról. Vagy hazudik. mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Megesik hogy pl en pl a bnőimmel vagyok. Egész nap.

Esténként felhív, és közli hogy ő egesz nap otthon volt (40 fokban ugy hogy rengeteg a haverja, szocializált nagyon), ha véletlen akkor hívom mikor nem otthon van velem csak annyit közöl hogy kiment a bolta.

Es az egész napjárol semmit.


Ma hivtam napkozben alig akarta felvenni a telefont es eloszor azt mondta a szuleivel van horgaszni. Amikor képet kertem meg bevallotta hogy nem a szuleivel van. Es akkor meg azt mondta, egyedul kiment furdeni strandolni.

De ha ma napkozben nem hivom akkor sanszos hogy este megint azt mondta volna hogy egesz nap otthon volt.


Szakítanátok?



2022. júl. 22. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez felnőtt párkapcsolatok rész. Nem dolgozik ?
2022. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már rajtakaptad, hogy hazudik. Elég egyértelmű, hogy máskor is szokott. Én kidobnám, nem bíznék benne.
2022. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja mit csinál még neked mást hazudik. Te meg elviseled. Strandolni egyedül aha persze. Csak a hülye hiszi el. Szerintem van ott más csaj is a képben.
2022. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is van más csaj csak épp szexet meg tőlem akarna. Közöltem hogy ezt en nem vállalom ezek után.
2022. júl. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!