Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e a pasit, vagy nem?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatban csak ő rá tudok gondolni, vágyom rá, le akarom szopni és nagyon vonzódok hozzá, a másik pillanatban meg bele tudnám fojtani a Dunába, mert felkúr.

Ugye ez csak átmeneti? Kanos vagyok, szerelmes vagy ideges?

Help

19/L



2022. júl. 22. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Te csak szimplán egy végtelenül egyszerű ember vagy.
2022. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok az okai a második verziónak? Ok nélkül nem akarodhatod a Dunába fojtani.
2022. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt biztos nem egy 19 éves kislány írta ki. Ha igen, az elég szomorú.
2022. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem csak testi vonzalom.
2022. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha bizsereg a borsód de megvagy nélküli és 10 másik ember fontosabb neked akivel beszélgess vagy ilyesmi akkor csak vonzalom! ha nem csak erről van szó és gyakran rágondolsz.. simogatnád.. meg terveznél vele valamiféle jövőt akkor szerelmes vagy.
2022. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!