Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom eldönteni, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, h szeret vagy hogy én szeretem-e őt egyáltalán?

Figyelt kérdés

tudom, aki kételkedik afelől, h szeretik-e vagy szereti-e a másik, akk az már régen rossz.

De ezt csak egy kapcsolatban tartom kézenfekvőnek.


Mi nem járunk, csak jóba vagyunk egymással és lehet, h azért nem mert egy puhapocs vagyok.

Nem merem megkérdezni nyíltan, h szeret e engem és az elmondástól azért tartózkodom, mert nem vagyok benne biztos és nem akarok csalódni. vagy csak én érzem úgy h ha ő nem szeret, akk feleslegesen ne szeressem és ne fűzzek nagy reményeket?

nem tudom valahogy kideríteni rejtve, h mennyi az esélyem nála? a jeleket félre lehet értelmezni, és az embernek éreznie kellene, ha szeretik... valaki valamilyen tanács?


2014. jún. 28. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jol veszem ki te vagy a pasi .. Nos a nok jeleit barmikor felre lehet ertelmezni,plane ha maga a no sem tudja,hogy mit akar . Csakis azzal mesz valamire,ha eleallsz es nyiltan megkerdezed - miutan eloadtad,hogy te bizony szereted ot. Csak az elso lepes nehez ,hidd el :)
2014. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt mondom: ha elkezdesz udvarolni, az akkor is elő tud hívni érzéseket, ha egyébként nincsenek, vagy csak nagyon minimálisan vannak meg jelen benne.

Azt ne várd, hogy "csak úgy" szeressen, azért mi sem vagyunk a magunk ellenségei, félünk a csalódástól, és az iránt kezdünk el érzéseket táplálni, aki kiváltja belőlünk. :)

2014. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!