Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszulesne,ha a pasid azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszulesne,ha a pasid azt mondaná, nem tudtok találkozni,mert előző nap edzésen meghúzta a vállát, de másnap bepótoljatok? Eljön a másnap, és írna, hogy nem jó az sem,mert nincs jobban,izomláza van,de köv nap taliztok.

Figyelt kérdés
Következő nap pedig elmegy edzeni a haverjával, pedig úgy volt,hogy tali. Arra hivatkozik,hogy elfelejtette,hogy edzés minden hétköznap,mert nincs hozzászokva, H 10 év után újra jár. És hogy tulreagalod, úgyis taliztok a héten másnap... Nem tudom,mit gondoljak, és már abban sem,hogy az érzéseim ezzel kapcsolatban jogosak v sem. Segítsetek,mit gondoltok erről a szituációrol?
2022. júl. 23. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván rosszul esne, ès egèszen egyèrtelmű, hogy a pasi nem szerelmes, ès különöskèppen a kapcsolat sem èrdekli. Sorra mondja le a találkozókat hülye indokkal. Izomlázzal nem tud találkozni, mi? Persze...

El kell engedni az ilyet.

2022. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja ,én hisztizem túl ,és nem is érti,mi a problémaam... Sztem ez egy szar gaslightingozas
2022. júl. 23. 09:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy igazad van vagy nincs (igazad van, de most nem ez a lényeg). Viszont ha nem hallgatja meg és fogadja el az érzéseidet, hanem még le is szid hogy így mered érezni magadat, akkor menekülj. Nem tudtok kommunikálni, ráadásuk nem figyelmes a párod. Valószínűleg nem is szeret.
2022. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rosszulesne a legjobb szó rá, hanem az, hogy rohadt szar kifogásnak tartanám. Főleg ha tartok ott érzelmileg, hogy fordított esetben inkább elvonszolnám magam hozzá, csakhogy vele legyek vagy imponáljak neki.
2022. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó gyenge fizikailag:)

Mások meg talpalnak 12 órát utana edzés aztán meg többmenetes szex:)

2022. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy rosszul esne-e? Kirúgnám a p*csába aztán edzegessen gyógyulgasson.
2022. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjuk már. Ilyen kamu kifogásokkal engem senki ne nézzen hülyének.

Egyáltalán nem kéne már velem találkoznia. Soha többet.

2022. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Még az oké és belefér, hogy egyszer nincs a topon, aztán meg mondjuk másnap rápihen.

Viszont hogy utána is előtérbe helyezte a haverral való edzést, az érdekes. Hiszen ahogy arra szakított időt, edzés után rád is tudott volna.

Szóval én átértékelném ezt a kapcsolatot...

2022. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő az, aki a mindennapos edzés után a haverjával kajál és wellnessezik? :D
2022. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"..Még az oké és belefér, hogy egyszer nincs a topon, aztán meg mondjuk másnap rápihen..."
2022. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!