Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most fogadunk be egy kisállato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogadunk be egy kisállatot és barátom kitalálta, hogy ő másnap este elmenne egy koncertre... Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Pénteken fogunk befogadni egy kiskutyát, közös megegyezéssel, ő is nagyon szeretné és én is. Együtt élünk már, több éve együtt is vagyunk. Erre mondta, hogy szombaton viszont koncertre menne, akkor itthon tudnék-e maradni én vele arra a pár órára. Szerintetek ez nem bunkó dolog? 1 napja lesz itt az a kisállat akire elvileg ő is annyira vágyik, akkor miért megy el?

Tudom, hogy ez a hobbija, és nagyon meg is viseli, hogy a vírus miatt nincsenek koncertek max hazai zenekarokkal de akkor is...


23L


2020. szept. 15. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez egy tipikus esete annak, hogy ha nincs semmi problémád, akkor gyorsan csinálsz egyet. Kettőtök közül te vagy a bunkó.
2020. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne mehetne el ettől függetlenül pár órára koncentre? Ezalatt a pár óra alatt ha csak Te foglalkozol a kutyával, az miért baj? Majd neked is lesz programod, akkor ő fog egyedül vigyázni a kutyára.
2020. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Hellmano ***** válasza:
35%
Örülj neki legalább a kisállat téged jobban fog szeretni, mert te leszel vele a kezdetben többet :)
2020. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

És miért félsz egyedül maradni a kisállattal pár órára?

Legalább nyugiban, kettesben is megismerkedhetsz a kutyussal.

Próbáld mindennek a jó oldalát nézni - ő elmegy, kikapcsolódik, jól érzi magát, Te pedig addig is jól elvagy a gyalogszőrössel.

A kutyát kell pórázon tartani, nem a pasid.

2020. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem teljesen értem, miért ne lehetne elmenni koncertre...? Anno a családom 2 hetes nyaralásra ment el pár nappal azután, hogy befogadtunk egy cicát, semmi nem történt...

Vagy az a baj, hogy te is szívesen mennél, és erre nem gondol? Vagy mi? Nem értem, hol itt a hiba.

2020. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Pár óráról van szó, komolyan nem értem a bajod. Zárja be magát 1 hónapra, mert jött egy kisállat?? Majd ha te is mész valahova, akkor vigyázik ő rá.

Felesleges hiszti.

30N

2020. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
Na ezert nem kell se no, se kutja.
2020. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%

1.: Egy kuya miatt én sem maradnék otthon.

2.: Te ilyen buta vagy? Egy pasi nem akar állatot! Sem gyereket! Ezekre azért mondanak igent, hogy bevágódjanak a csajnál, és kapjanak extra cumit.


Egy FÉRFI.

2020. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én nem akarok menni, nem arról van szó. Tudom, hogy ha nekem lenne dolgom szó nélkül vigyázna ő a kutyára, mondta is, hogy pénteken nyugodtan menjek el barátnőkkel sörözni vagy bármi, cserébe a szombatért.

De nekem fel se merül a gondolat, hogy rögtön az elején itthagyjam a kutyust , szeretnék vele lenni.

2020. szept. 15. 14:52
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
#8 Jol beszeltel batya.
2020. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!