Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semuhi kérdése:

Miért adja fel ?

Figyelt kérdés
Ròzsaszin ködben vagy nem.látod hogy baj van barátnöd elv elmondta ezerszer . De nem vetted észre aztán kiszeret belöled és vége temeg ott ulsz es kerdezed mibaj semmi elotte egy honapig nyuztsd hogy mivan semmi .. kiszeret beloled es kdob amire emlékszek hogy valami EGO szöveg volt aminek a végén az volt hogy nemlessz igy jo meg nem az a hülye vagyok aki voltam stb nem értem padlon vagyok nemtudom mit tegyek 2 honapig mondtam mondja el mivan de semmi semmi -_ aztan kidob

2022. júl. 23. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeret nem szerelmes
2022. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
még jól is bírta, én fél mondat után feladtam
2022. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolso ember :D nyilán 9 honapot pár mondatba kell rakni na
2022. júl. 23. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta ezerszer, de tojtál rá, oda se figyeltél. Persze, hogy kidobott! Az a csoda, hogy kilenc hónapig bírta ezt melletted, és nem előbb lett vége.
2022. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolaso 2 honapban minsig kérdeztem mibaj semmi mibaj semmi ... Éreztem.hogy fura figyelj egyszer sem.mondta hogy ; komolyan beszélnünk.kéne ..
2022. júl. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!