Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel mit szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Szerintetek ezzel mit szeretne mondani? Mit akar a lány azon kivűl hogy összejöjjenek? Miért nem a lány szakít? Miért várattat?

Figyelt kérdés

11.hetes terhes vagyok amikor a párom "félre"ment 10. hetes terhes voltam, párom nyiltan elém állt és elmondta hogy csókolozott egy másik lánnyal két alkalommal(kapcsolatunkban semmi probléma nem volt, ezt ő is megmondta)kiderült a lány 6 éves plátoi szerelem, egyszer már megtörtént ez egy kapcsolátaval és ugyan ezzel a lánnyal csalata meg.

Tudja mi a jó döntés, de neki még gondolkodnia kell és arra kért hogy várjak, azt hogy meddig nem tudni.

De engem is szeret és szeretné hogy minden rendben legyen de várat.

Elmondtam neki a véleményemet neki hogy a lány csak érzelmileg kihasználja érdekes eddig 6 évig nem volt sehol és most tűnik fel úgy hogy tudja hogy vannpárja és babát vár, tudja mi történt 6 évvel ezelőtt is és még így is probálkozik, és nem is zavarja hogy a párom ilyen szar helyzetbe került miatta.

Azt kaptam erre válaszul hogy én nem értem meg az égeszt de ez nem az én hibám.

Nem tudom mi történik vele.

Őt szeretném megértni de nem mond semmit


Ha valaki járt így esetleg és segítene megérteni akkor nagyon örülnék.



2022. júl. 15. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Min is kell gondolkodnia?
2022. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Fél apának lenni jobb inkabb a felelotlen élet. Ez egyfajta menekülés.

Készulj fel az egyedülállo anyaságra lehetőleg ne bőgj napokon át, mert a magzat tudatalattijába beépül hogy az élet szomorú..

2022. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya rossz lány, érzelmileg kihasználja szegény párodat, véletlenül sem a párod a fő ludas, aki felcsinált felelőtlenül, aztán meg elmegy egy másik nővel csókolózni.
2022. júl. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerinted miért most mondta el? Mert már nem tudod elvetetni a gyereket! Most itt reszketsz, hogy ez a hűtlen fas2 téged válasszon, és ne maradj egyedül terhesen.

Innentől rendszeresen félre fog dugni, ha eddig esetleg nem tette, te meg örülsz, hogy zabálni hazajár. Szépen megfogott a gyerekkel!

Gondolom, te is ész nélkül estél teherbe friss kapcsolatban, mert a gyerek mindenre garancia.

2022. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon tévedsz.

Lett volna mégvesélyem elvetetni a picit volt még 2 hetem de nembgyerekbtehet errőlbazbegészről.

A másik megvtervezett baba.

Ezért váltott munkahelyet a párom miattunkna család miatt hogy elbtudjuk kezdeni,ez volt az első lépés majd a gyerek csinálás.


De mint ahogy leírtam neki meg van már a döntése hogy kit szertne ha van gyerek ha nincsen.


Én rá lennék kiváncsi hogy miért kell még ezen a plátói kapcsolaton túl lépnie időt adni magának.


Erre válaszoljatok légyszíves ne pedig az undok megjegyzéseket tegyétek kérlek.

2022. júl. 16. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!