Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így működhet?

Figyelt kérdés

Fel éve vagyunk együtt, én (lany) szeretek egyedül lenni és amugy nagyon sokszor nincs is kedvem atmenni hozzá ha éppen olyanom van sokkal szívesebben maradok itthon és ezt csomószor meg is mondom neki, ő pedig nem hagy békén mert hogy jaj már megigertem neki még ő készült (nyilvan de ha éppen nem érzem jól magam vagy egyszerűen csak egyedül szeretnék lenni akkor nem vagyok senki társaságára)

Vannak barátaim, ne értsétek félre, sokat vagyok velük csak na.


O pedig utal egyedül lenni és egyedül kb sehova nem megy, meg a boltba se. Mindig kell mellé valaki. Néha annyira felidegesit ezzel a viselkedesevel hogy úgy érzem 2 teljesen másik emberek vagyunk és ez így totál nem működik.


Kb 1 hónapja szedem a fogamzásgátlót azota folyamatosan hangulatingadozasaim vannak mostanában, lehet az is közrejátszhat a mostani állapotban? Most is éppen ezen vagyok hogy úgy volt ma este nala alszom de semmi kedvem kimozdulni, meg nekem francia agyam van neki meg sima, és ezen jobban elferunk nyilvan de egyszerűen athivni sincs kedvem.


Ahhhhhh.


Help


2022. júl. 23. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Egy ritka nagy tahó vagy ha utolsó percben lemondod a programot. Csak dugni kell a lány, hogy inkább vagy otthon?
2022. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

En vagyok a lány és mint írtam nem program volt csak atmentem volna, megneztunk volna egy filmet aztán alszunk.


Es mint írtam nem érzem jól magam és úgy érzem hogyha atmegyek csak hisztiznek nala és csak rosszabb kedvem lenne nekem is és neki is

2022. júl. 23. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Akkor is tahó vagy.

És ha megszervezitek, hogy átmegy valaki és filmeztek az már program.

2022. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jo de veled meg nem volt ilyen? Hogy egyszerűen egyik pillanatban volt kedved a másikban nem?


Lany vagy vagy fiú?

2022. júl. 23. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány.

És igen, volt. De nem mindig, és a leírásból úgy tűnik, hogy te ezt mostanában gyakran eljátszod. Szarul vagy? Leteheted a gyógyszert is vagy akár engedheted, hogy a párod segítsen. De ha kizárod az életedből akkor jobban jár ha időben szakítassz vele.

2022. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi működhet? a kapcsolat?

Nem. Te introvertált vagy, sok énidő szükséglettel, ő meg pont a másik véglet.

A fogamzásgátló pont, hogy stabilizál, hogy ne legyenek annyira hangulataid, de lehet az eleső hónapokban még nehezebb attól is.

2022. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valóban tahónak éreztem magam ezért atjottem hozzá de igen ez mostanában van lényegében, fogalmam sincs hogy mi miatt de gondoltam hogy a gyógyszer is közrejátszhat talán.
2022. júl. 23. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt akkor csináltam, amikor megszokásból voltam a másikkal. Nem éltünk együtt, de 2 utca volt köztünk. Ő sose akart jönni, mindig nekem kellett menni. Aztán egy idő után a munka mellett nem volt kedvem, energiám ezt játszani. Utólag évekkel később aztán belegondolva azért, mert amúgy nagyon nem akartam vele lenni, nem szerettem őt már úgy. Úgymond teher volt az, hogy munka után megfürödjek, egyek, összepakoljak és átsétáljak. Aztán megismertem férjemet és a mai napig úgy várom haza munkából, mint az kapcsolatunk elején. Értékeld át a kapcsolatotokat! Könnyen lehet, hogy nem vágysz rá, akkor pedig ne raboljátok egymás idejét.
2022. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi!! Igen én is sokszor érzem ezt, de amugy meg mindent megad nekem és ha kérek tőle valamit azonnal, végtelenül türelmes meg nem egy kisfiú aki csak jatszadozik velem és a szex is jó vele, szóval amugy szeretem nagyon csak lehet szerelmes nem éppen vagyok belé
2022. júl. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!