Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom 31 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom 31 éves nő létemre eldönteni, hogy akarok-e az "élettársammal" összeházasodni?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta együtt élünk. Minden olyan dologban egyezünk, ami külsőség, és ami jó hogyha stimmel (neveltetés, vérmérséklet, alapvető értékrend), de egyszerűen nem akarok vele (?) összeházasodni és nem szeretnék tőle gyereket (egyelőre????). Viszont midig azt éreztem, ha szakítani kellene vele, abba beleőrülnék. Mi van velem?

2016. máj. 8. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Válaszold meg ezeket a kérdéseket: alapból vágysz az esküvőre,alapból szeretnél gyereket? Ebből kiderül,hogy csak miatta érzel úgy ahogy,vagy minden rendben van,csak te nem vágysz gyerekre,esküvőre.
2016. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem, ha ezek a dolgok már most felmerülnek benned (nem szeretnél vele összeházasodni, gyereket), valószínűleg, nem ő az igazi, kár erőltetni a dolgot, nehogy pont ez miatt szalaszd el az igazit.

Ha valakit szeretek, én lennék a legboldogabb, ha megkérné a kezem, az életét velem képzelné el...


Gondold át, mérlegeld a dolgokat, de az ilyet nem jó sokáig húzni.


N

2016. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem tudod eldönteni. Az a tény, hogy így gondolod, azt jelenti, hogy döntöttél: nem szeretnél vele összeházasodni.
2016. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
55%

Mert lehet, hogy alapból nem szeretnél gyereket? Nem kötelező gyereket vállalni, a szeretet nem a gyerekek számában mérendő amúgyse.


De én azért elgondolkodnék azon, hogy mi miatt kételkedek, a házasság nem olyan nagy szám, hogy életed párjávl kételkedni kellene.

2016. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, ha ez kérdés, akkor nem kérdés.
2016. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem félsz az elköteleződéstől és a felelősségvállalástól.


31 éves vagy. Felnőtt ember.

2016. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!