Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem pròbálta máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semuhi kérdése:

Miért nem pròbálta máshogy mondani mi a baja ??

Figyelt kérdés
Szakitott barátnöm elvileg mert el hulyéskedtem a problémákat amiket beszélt . De olyan sose volt hogy : figyelj uljunk le komolyan beszélnunk kell mert nem lesz igy jo .. csak néha mondatokat mondott random.. utolso 2 honapban persze éreztem. A bajt ott abba a 2 honapig kérdeztem mi a baj erre o semmi semmi semmi ... Aztán kidobott ...

2022. júl. 25. 11:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem érezte úgy, hogy meghallgatnád. Nem volt meg a bizalom.
2022. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Dehát tepertem ezerrel ... 2 honap alatt ha szeretett siman kilehetne nyogni hogy mia baj ..
2022. júl. 25. 11:54
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Szakitásoknál ugy odavet vmit az ember mint egy csontot hogy rágd magad rajta.

Nem kell komolyan venni.

Kulonben nem szakitott volna ha akarna bármit is toled.

2022. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jo de 2 honapig taknyosra szpatott ezzel a dumaval hogy mi a baj semmi ..-_ volt olyan mondta ledol reggel irja kocsmázott munkatársával szakitás után kérdeztem faszi volt aztmondta jah dejo akkor meg egyutt voltunk utolso fejtsd ki légyszives ezt
2022. júl. 25. 12:11
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Vannak, akik alkalmatlanok a kommunikációra.

Nekem is volt ilyen barátnőm. Egy évig húztuk együtt, ez alatt volt 3 szakítás, meg két kibékülés... Akárhányszor próbáltam valamit megbeszélni vele, minidg hárított, mondván "ő ezt nem szereti". Ez már 10 éve volt, azóta összesen volt 1 kapcsolata, ami 3 hétig tartott. A vicc az, hogy szerintem minimális kommunikációval semmi baj nem lett volna köztünk. Van, aki egyszerűen nem alkalmas, vagy éretlen erre.

Tudom, mondani könnyű, de ne keseregj ezen, majd úgyis találsz olyat, aki nem csak magában fortyog, hanem ha problémája van, képes róla beszélni veled.

2022. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az elejétöl.kezdve nyomta a mi a baj semmit amugy eleinte kicsit aztan elfogadtam vegem ugymond besokalt de nem mondta el mi a baja azt mondta.elmondta.mar ezerszer mondom.neki : sose ultunk le komolyan.. erre hogy de mire én : sose mondtad hogy : beszélnünk kell mert nagy gond van ... Mi a baj SEMMI ...
2022. júl. 25. 12:31
 7/21 A kérdező kommentje:
Ö alapbol ha irásban kommunikáltunk irtam neki.hosszan erre ö: uhum .. aztam nekialtam enis egy szavakkal kommunikálni
2022. júl. 25. 12:36
 8/21 Noren1989 ***** válasza:
100%
Bàtya, tegnap mondtuk màr, h ne rejszolj rà.
2022. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Amikor egy nő azt mondja semmi, akkor már 100x elmonda mi a baja vagy belekezdett de nem hallgattad meg.Ahogy írtad elhülyéskedted.Ahogy írsz is, nem való Neked még komoly kapcsolat.
2022. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Dehogy nem lenne ember .. miert 2 honapig tepertem hogy mondja el .. az elejetol kezdve nyomta a semmi dumat .. mar csaladot gyereket terveztunk azthittem komolyabb lány de fél szavakbol mit értenél ember ???
2022. júl. 25. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!