Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élettársi kapcsolatban élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársi kapcsolatban élünk 3 éve lesz nem soká. Sosem vesz ajándékot nekem. Pedig jó lenne, és örülnék neki. Vajon mi lehet ennek az oka? Én már próbáltam mondani ezt neki nem is egyszer.

Figyelt kérdés

És mielőtt még kérdeznétek... Szóltam neki venni ajándékokat. Rendszeresen. Mit tudnék tenni,hogy ő is vegyen nekem valamit végre?

26/L



2018. dec. 6. 01:57
 1/7 A kérdező kommentje:
*szoktam
2018. dec. 6. 02:00
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem az ajéndék a baj hanem az egy oldalúság. Elég gáz ha mondani kell a másiknak h ne sz,,,rjon telibe,téged is max a szexért tartanak ott nem szokás a másikkal törődni csak használni ágybetétnek,de te hagyod es pitizel.. És annyi ilyen b,,ta nö van és éveket eldobnak a normális férfiak meg nem kellenek es lementek kutyába pincsibe ezeknek a se,,,fejeknek akik max üritőkehelynek használnak benneteket.
2018. dec. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vártam volna 3 évet egy ajándékra. De ezek szerint neked megfelelt így, sőt, még össze is költöztél egy tahóval. Minek törné akkor magát.
2018. dec. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Ha nem akar venni semmit, akkor nem fog. Boldog karácsonyt!
2018. dec. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
78%

Ha hétköznap nem vesz csak úgy, az OK.


Ha alkalmakkor sem (karácsony, névnap, szülinap), az gáz.


Mostantól te sem vegyél neki, vagy dobd ki a pi.....ba :)

2018. dec. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát el gondolkozok hogy maradjak e vele továbbra is.
2018. dec. 6. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:

A nők nagyon jól tudnak választani. Egy újabb gyöngyszem. Anyukám az van, hogy jó vagy neki ingyenpuncinak.


Amúgy nálunk meg fordítva van, én vagyok a férfi, és nagyívben fosik az asszony a fejemre.

2018. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!