Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot! Van egy lány, akivel össze akarok jönni, de nem vagyok szerelmes belé, csak azért járnék vele, hogy ne legyek egyedül. De megbántani sem akarom őt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne járj vele, mert ha belédszeret, akkor úgyis nagyon meg fog bántódni, mond neki, hogy csak barát akarsz lenni.
2010. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hahahahhaahaha, én ezt így fordítanám le :


Van egy lány, akivel össze akarok jönni, de nem vagyok szerelmes belé, csak azért járnék vele, hogy ne legyek egyedül =



hogy régen d*gtam és puncihiányom van , kell egy csaj akit megd*ghatok.

2010. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a lány sem szerelmes beléd, akkor megpróbálhatjátok, hátha kialakul valami, viszont ha ő már érez valamit, akkor ne játssz vele. Közöld vele, hogy te nem érzel még semmit, de szívesen megpróbálkoznál egy kapcsolattal, hátha lesz belőle valami.
2010. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ebbe sajnos majdnem belefutottam én is, bár ott fordítva volt a dolog, teszem azt én nem voltam szerelmes.

Ha tiszta lappal játszol akkor nem bántod meg. És lehet változik az érzelem is idővel.

Szerény véleményem szerint azonban a "hülyítés" nem célravezető. Engem is ezzel támadtak, ezért rövid időn belül kiadtam az útját.

2010. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én inkább a hülyítést választom. Megjegyzem, az a lány nem egy szépség. Mondhatni a természet kudarca.
2010. szept. 22. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:
A természet kudarca te vagy, aki nem akar/nem mer egyedül lenni.
2010. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hahaha! Jó vicc:)
2010. szept. 22. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy csak azért szeretnél összejönni vele, mert nincsen kedved egyedül lenni.

Ha jár veled ok, ha nem, nem...

2010. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ha a természet kudarca,akk miért akarsz vele mutatkozni??

de am sztem neked inkább egy kiadós d*gás kéne nem?

2010. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Légy őszinte. Ha így is belemegy, az az ő baja.
2010. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!