Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit szólnátok ha a barátnőtök olyan buliba menne ahol csak ő van egyedül lány? Sürgős!

Figyelt kérdés
Régóta ismerem őket, barátaimnak is tartok egyet kettőt, csak 5en lennénk. Arra lennék kiváncsi, hogy ti mit reagálnátok egy ilyenre. (nem kell "engedélyt " kérnem csak nem szeretném megbántani, megcsalni eszembe nem jut).
2011. júl. 9. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha buli akkor gondolom lesz pia is,és 5 fiú plusz egy lány vmelyik tuti befg próbálkozni!
2011. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szóval nem lennél boldog köszi :D
2011. júl. 9. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Én nem csinálnék ügyet belőle, nem kell féltékenykedni. De ha kiderül, hogy megcsaltál, akkor először a gyereket kapnám el, aztán te kapnál.
2011. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem, köszi :D
2011. júl. 9. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát az én barátom biztosan nem lenne túl boldog, max ha lenne olyan, akit ő is ismer, és "szemmel tudna tartani":o)

egyébként a barátodat miért nem viszed? v egy barátnődet?

2011. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
barátom sajnos nincs itthon (ezért van olyan érzésem mintha a háta mögött csinálnám) és mert nincs olyan aki a szóba jöhet . (közel lakik és ráér.)
2011. júl. 9. 22:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
értelek. hát ha tudod magadról, hogy nem lenne semmi gond, még akkor sem, ha véletlenül vmelyik pasi elfelejti, hogy barátod van (hárítanád), akkor nyugodtan elmehetsz.:)
2011. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :D
2011. júl. 9. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
figyelj. szabad ország, szabad vagy. csisnálj, amit szeretnél, csak ne csald meg. ennyi!
2011. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

hülye vagy??? a tököm sem engedné el úgy hogy csak ő az egyedüli lány, de még, úgy sem ha 2 lány lenne és 15 pasi!!!


még ha ismerem őket akkor sem!


Velem együtt elmehetne!

2011. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!