Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miert olyan nagy baj ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miert olyan nagy baj ez?

Figyelt kérdés

Baratnom azon hisztizik, hogy kinek mit likeolok.

33 evesek vagyunk, nem gyerekes ez kicsit?


2022. júl. 25. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
nem
2022. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon kevés. Ha szórod a quro like-okat, azon a legtöbb ember kiakad.
2022. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak olyan képeket likeolsz ahol egy nő kiteszi a melleit vagy pucsít, akkor megértem. Én sem szeretem az ilyet 30 éves nő létemre. De ezt én tisztázni szoktam a kapcsolat elején.

Ha a pasinak fontosabb más lányok likeolása, akkor tegye azt és verje is ki rájuk nyugodtan. Én meg inkább keresek olyan pasit, akit nem ez izgat fel és inkább velem foglalkozik. Meg is hálálom neki😉

2022. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gyerekes. En is nö vagyok de làjkolom a kollegàm vagy épp ami tetszik. Sokan tulgondoljàk a làjk az csak egy làjk hogy jò kép jòl nèzel ki stb sokaknak màr a làjk azy jelenti h van köztük valami....
2022. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem láttam még olyan pasit aki ha like-ol ne lenne csábithato.
2022. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Mit lájkolsz? Ismerősök posztjait?

Vagy olyan nőkre csorgatod a nyálad, akiket nem is ismersz igazából? REz utóbbi szánalmas.

2022. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Akkor talán 33 évesen ne lájkolgassál olyan posztokat (gondolom random nőkről) amikkel megalázod a barátnődet.


Amúgy de jó is, hogy minden problémára ami egy barátnőnek van, rá lehet fogni, hogy hiszti....

2022. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A lepontozòknak üzenem mi az legközelebb a szemét ragassza le a pasi?? A làjk nem megcsalàs a làjk az ami egy làjk nem több, nem kevesebb.
2022. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne ragassza le a szemét. Viszont az én pasim nem fog idegen nők kihívbó képeit lájkolgatni, mert akkor nem lenne a pasim. Normális férfi nem csinál ilyent, szerncsére a párom sem.

Másrészt rohadt kínos, hogy az ismerősök azok röhögnek, hogy az vadbarom már megint tejcsárdákat lájkolt.

Egy vén 60+-os ismerősöm csinálta, tavaly ki is vágta a nője, nem csak emiatt, de ennek volt a folyománya a valós indok.

2022. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kell lájkolnia? Képernyőfotózza le. Miért kell tudatnia a világgal, kit baszna?
2022. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!