Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti megszoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti megszoktátok osztani a párotokkal az érzéseiteket? Ha például nagyon rossz lelkiállapotban vagytok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 22:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%

Lányként fontos nekem, hogy a barátom megossza velem a lelki dolgait. Nem szoktam nyaggatni, vagy faggatni, jelzem neki, hogy elmondhat bármit, tudja is és innentől kezdve rá bízom, hogy mikor és mennyit oszt meg.

Nyilván nem mindenki lelkizős, vagy nehezen beszél a gondjairól, érzéseiről, ám szerintem egy párkapcsolatban ennek alap dolognak kellene lennie

2022. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha egy nőnek kiadod az érzéseid, neked véged. Főleg ha nyavajogsz, azzal meg még a kedvét is elveszed.
2022. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, a barátom mindent megoszt velem. Néha elég fárasztó tud lenni, de ez a természetes.
2022. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
13. Ma még csak fárasztó, holnap meg taszító. Én férfiként megtanultam hogy nőkkel csak pozitív dolgokat lehet megosztani, a rosszat magamban kell tartani. Tárgyak vagyunk egymásnak, egy tárgy meg nem vonzó ha negatív dolgok köthetők hozzá. Ja, és egy férfi mindig erős, határozott és pozitív. Ezt a látszatot kell fenntartani vagy eljátszani, elhazudni, akkor minden okés lesz.
2022. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
#14 A férjem is mindent elmondott nekem, jót, rosszat egyaránt. Haláláig kitartottam mellette, és ma is ugyanúgy megtenném. Egy kapcsolatban támaszaink kell legyünk egymásnak, különben sz@rt sem ér az egész.
2022. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15. Ez a blablabla. Azért kell valaki, mert félsz, gyenge vagy. Mindenki pótolható, sőt bőven felül is múlható. A párkapcsolat sem más mint egyéni érdek. Addig jó a párkapcsolat, ameddig az önös igényeid ki vannak elégítve, ezt szereted nem az embert. Az ember az egy halandó, sebezhető, gyenge, tele hibával. Elég gáz azt látni, hogy az Univerzum közepének hitt férfi is csak egy apró legyőzhető pontocska. Megbetegszik meghal. Megverik meghal. Elszegényedik lecsúszik. Nagy az arca összeverik. a szuper pasiból nárcisztikus lesz. Ez nem baj, csak ilyen egy férfi. Nem kellenek a mítoszok, ugyanis a férfiak is legyőzhetők.
2022. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16. Nem minden férfi ilyen. A nők is csak "pontok az Univerzumban", nem értem, miért kell a férfiakra ezt kihegyezni? Ti is pótolhatók vagytok...
2022. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

17. Így van, teljesen mindegy hogy nőkről vagy férfiakról beszélünk. Azért van sok embernek oltári nagy arca, mert azt hiszi pótolhatatlan, ő az egyéniség, maga az Isten. Holott egy senki, egy porszem, 1000 meg 1000 hozzá hasonló van, meg 1000 meg 1000 sokkal jobb.


Egy párkapcsolatban meg az ember kifog valakit, max megkedveli, de az úgy nettó hülyeség hogy a világ legszuperebb nője/férfija. Oda állna valaki elé és lelövi. Ennyi volt az a sérthetetlen, hallhatatlan szuperlativusz. Úgy mint pár nappal ezelőtt a brazil többszörös ju-jitsu világbajnokot. Brutál férfias, brutál jóképű, extrém alfahím, aztán egy részeg fejbelőtte. Ennyi volt, ennyit meg arról hogy senki nem superman, senki sem sérthetetlen. Soha az életben nem szerettem volna azt, hogy egy nő így kezeljen, mert az végtelenségig megalázó lenne. Hogy tudnám én képviselni azt a státuszt amivel felruház.


Sajnos a celebek elhiszik magukról ezt az isten szerepet és egy torz képet közvetítenek kifelé, amire sok ember vevő.


Párkapcsolat? Nem több annál, mint hogy az életetek egy időre párhuzamosan halad egymás mellett. A mérhetetlen szűklátókörűség és butaság mintája az is, hogy mennyi de mennyi a válás, holott előtte 5-10 milliós lagzik voltak. Óóó, a superman és a királylány összeházasodik, mert a világon sincs jobb egyiknél sem. Ez egy szerep, érzelmileg és morálisan a mai emberek a béka s*gge alatt vannak. Mű optimizmus, mű pszichológia, mű életek. A vége mindennek az, hogy a másik embernek kell biztosítania számomra a boldogságot, ő azért van hogy én boldog legyek, de ez így nem igaz. Csak kapni akarnak. Amikor azt mondják hogy orális szexet ad, akkor sem a másik a lényeg, hanem önmaga élvezete. Nagyjából minden önmagunkról szól, de ez nem is lehet máshogy. Az egész világból egyedül csak mi vagyunk a valóság. Talán.

2022. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Alap. Ha felmerül benned, hogy megoszthatod-e, az már régen rossz.
2022. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Sajnos fel kell hogy merüljön. Eleinte tök érdekes ha egy férfi lelkizik, a végén már aggasztó és elviselhetetlen. Na ennek kell az elejét venni.
2022. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!