Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti megszoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti megszoktátok osztani a párotokkal az érzéseiteket? Ha például nagyon rossz lelkiállapotban vagytok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 22:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20 akkor mit csináljon? kussoljon a férfi? nem tudom te mit értesz lelkizést alatt, de én azt, hogy elmondhatja az érzéseit, ha jó ha nem. Ha te a rosszról nem akarsz hallani az gáz.

És ne gyere nekem azzal, hogyha mindig ez megy, meg mindig baja van, mert először abban állapodjunk meg, hogy egy egészséges kapcsolatban működik a kommunikáció, aztán beszélhetünk a mennyiségről.

2022. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20. De a nőknek persze 7/24ben szabad igaz?
2022. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nemfüggő hogy ki mikor és hogyan osztja meg az érzéseit az arra alkalmassal, maximum szégyellik és elítélik. Mert manapság mindenkinek "tökösnek" kell lenni, a nőnek is, a férfinak is, mert különben puhány csicska vagy. Mit gondolsz miért vannak a moziban, a tévében a szuperhősök? Mert tudattalanul is elvárja mindenki hogy "SZUPER", meg "TÖKÉLETES" legyél, aki mindent megold, akinek nincsenek problémái! Ha nem vagy "szuperember", aki a nap 24 órájában mindent tökéletesen csinál és minden sikerül neki, akkor csakis valami probléma lehet veled!
2022. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
23. Én pont ezért zárkóztam be, pedig házasok vagyunk. Gyűlölöm már az egész ember-ember kapcsolatokat is. Ha az érzéseimről, a gondjaimról beszéltem, mindig megkaptam h milyen negatív vagyok, és emiatt minimum egy hónapig nem volt szex. Mert hogy én ezzel elveszem a kedvét. Persze a kényel es élet, a ház, az autó, a segítségem az jó. Marha sok munkám van, határidősek, a szüleim idősek, távol lak ak. Igen, ezek bántanak. Erről nem beszélhetek, mert negatív vagyok. Kapja be az egész világ!
2022. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24. Teljesen átjött, amit írsz. Nem kell ehhez házasnak lenni. Egyszerűen arról van szó, ha egy kicsi kis probléma merül fel, az emberek szétrebbennek, vagy jönnek ezek a jelzők hogy "negatív" vagy, lehúzol, stb. Erről még párkapcsolati trénerek is beszélnek.


Basszus, ha együtt vagyunk, az a minimum hogy senki sem tökéletes, mindenkinek lehetnek problémái és akkor EGYÜTT meg lehet oldani.


Ott van a Fazekas Vivien-Molnár Gusztáv sztori. A csaj marhára meg van viselve, annyira hogy az instán mosolyogó képpel jelentette be a hírt, hogy elválnak. Pár nappal az előtt még azzal haknizott, hogy mindenben támogatni fogja őt. Blabla... Ha valakit szeretek, a halálos ágyán is vele maradok. Nem lesz neki indok, hogy nem csinálta végig az elvonót, kezeléseket, stb. Ma is mosolygó szemekkel sírt, hogy nem tudtak közösen tervezni, mert nincs a Gusztinak munkája, nem tudtak elmenni nyaralni, házat venni, stb. Pffff... Hát itt a gond! Neki ez a fontos, nem a párja! De mihelyst gond van vele, dobjuk el! El sírja a médiába hogy mennyire támogató, mennyit tűrt (meddig tűrte hogy nem mennek el nyaralni, házat venni) és ezért tapsolnak neki! Aki szeret valakit, az egyrészt nem kürtöli ezt szét, másrészt ALAP hogy a legnehezebb helyzetben is mellette van! Úgyhogy ez a kislány már rég eldöntötte hogy szakítani akar vele, csak még eljátszotta a "jó kislányt" meg a hattyú halálát. Jó a marketingje, jól felépítette ezt az egészet, hogy jól jöjjön ki belőle amikor dobja! Szóval ő ezt már tudta, erre mérget merek venni! Azon se lepődnék meg, ha meglenne az új kiszemeltje. Majd pár hét, hónap múlva bejelenti hogy rátalált a boldogság, akivel el tud menni nyaralni, házat venni. ☹️

2022. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

25. Az a baj, hogy még a "normális" házasságok is ilyenek, még ha nem is ennyire erősen. Nálunk simán elmarad a szex hetekig, mert negatív vagyok. Holott a párom nem egy csapodár, elég komoly gondolkodású. A szexhiány a negatívságomra még rátesz, majd csak mélyül a helyzet. Egyébként én azt látom, hogy kivétel nélkül az összes ember a velejéig egoista, azok szívják meg általában, akik alkalmazódóbbak. Én mindig más ember segítségére voltam, mindig próbáltam elsimítani a necces helyzeteket, ha láttam hogy valamit szeretne akkor még akkor is megcsináltam ha egyáltalán nem volt kedvem hozzá. Mára már belefáradtam, a tököm ki van azzal, hogy állandóan én vagyok falhoz állítva. Leszoktam arról hogy beszélgessek, vagy hogy másokért tegyek. Minek? Ma már baleknak nézik a segítőkész embereket, de még a párkapcsolatokon belül is.

Óriási csalódás az egész világ, ennyire gátlástalan és lelketlen talán még sosem volt.


Rájöttem arra is, hogy a mai párkapcsolatok az egoizmus csúcsát képviselik, addig jó ameddig rommá dughatják magukat, meg állandóan az van amit akarnak benne a felek, természetesen az önös céljaikat nézve. Már egy lelkizős beszélgetés alapjaiban rázza meg az egészet, úúúúr isten, nem vagy kemény és férfias! Meg mi az hogy nem állandóan boldogságos és vicces témákkal szórakoztatsz!

2022. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!