Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti akartatok már valaha...

Ti akartatok már valaha öngyilkosok lenni? Nem feltétlen valami rossz dolog miatt. Csak mert nem akarjátok "folytatni" az életet.

Figyelt kérdés

Igen, fontolóra vettem.

Nem, nem trauma miatt.

Nem, nem leszek öngyilkos.

Szeretném ha válaszokat kapnék, nem pedig indokokat, miért ne öljem meg magam.



2018. márc. 19. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Volt ilyen, nincsen kulonosebb gondom, nem is volt, csak eszembe jutott. Nem lennek ongyilkos, de neha elgondolkodom rajta, hogy erdemes-e egyaltalan elni.
2018. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Régebben amikor elváltak a szüleim és sokat veszekedtünk anyával és az osztálytársaim is csúfoltak megfordult a fejemben a gondolat hogy milyen jó lenne. Meg amikor kiderült hogy az a fiú akit szerettem csak becsapott.

De azóta már rájöttem hogy butaság lenne és megpróbálom élvezni az életet és boldog lenni.

2018. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor volt, mondjuk egy borderline-tól ez egyáltalán nem meglepő.
2018. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden nap.
2018. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én abbahagynám, sok jó már nincs itt. Nincs különösebb oka, csak szerintem ennyi.
2018. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én non stop ezen agyalok, de nagyon félek a fájdalomtól. Azt nem nagyon hiszem, hogy lesz utánna még valamiféle létezés, csak elvesztem az eszméletemet és kész.
2018. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A gondolat sokszor ott motoszkál a fejemben, de akarni sosem akartam, ezért is tudom ezt most leírni.
2018. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én 9 és fél éve próbáltam meg elöször. gondoltam ha megteszem soha nem tudom meg hogy mi történhetett volna meg velem. most már tudom : semmi. egy két dolgot még elintézek aztán megteszem. feladtam .
2018. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, középiskolás koromban. A többiek bántottak. Ilyenkor mindig elképzeltem, hogy milyen lenne a temetésem, és a többiek szomorúak lennének.

Aztán elmúlt.

Mostanában megint előjött. Most annyival nagyobb, hogy elterveztem, hogy hogy teszem meg, ha meg teszem. De szerencsére sose merem megtenni.

2018. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én amikor végeztem a fösulival 1 évig nem kaptam munkát pedig legalább 70-80 helyre beadtam jelentkezést.

Közbe mindenki piszkált h te rohadt szemétláda mért nem mész el dolgozni !

Na akkor volt egy olyan időszakom h ha lett volna nálam lőfegyver simán megölöm magam.


Egyébként valamilyen szinten ironikus h pont a diplomaosztón mondták h az élet rövid.

2018. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!