Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud együtt élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud együtt élni egy nárcisztikus személyiség zavaros és egy depressziós?

Figyelt kérdés
Immár 12 éve alkotunk egy párt,van egy közös 9 éves lányunk,és most 5 hónapos terhes vagyok. A férjemnél egy éve diagnosztizálták a nárcisztikusságot,nálam tavasszal (a terhesség elején)a súlyos depressziót. Napról napra nehezebb.
2018. okt. 7. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
És az elmúlt 12 évben ezek nem zavartak titeket? Mi változott, hogy most már rossz a kapcsolat, egyáltalán miben nyilvánul meg, hogy rossz az a kapcsolat? Attól, hogy egy éve diagnosztizálték a nárcisztikus személyiségzavart attól az még jóval régebben gyerekkorban kialakult, tehát így kellett belehabarodnod. Terhesség utáni depresszióról van szó vagy már az előtt is az voltál? Egy kicsit kevés az adat, hogy látatlanba bármit is lehessen mondani. Ahogy Az ember tragédiájában írják "Fukar kezekkel mérsz, de hisz nagy úr vagy".
2018. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogyan ti.

Nárcisszal szerintem mindenki nehezen tud együtt élni, de neked már 12 éve megy ezek szerint. A diagnózis szerintem sem változtat a dolgokon. Annyi történt, hogy kaptatok egy papírt, ami mindezt leírja.

2018. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A depressziód sztem a férjed miatt van. Egy nárcisztikust nem lehet épp ésszel elviselni hosszútávon.
2018. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*ép ésszel
2018. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Zsák a foltját. 12 évig fel se tűnt. Gyereked van tőle, ráadásul jön a következő. Szerencsétlen gyerekek. Ezek után nyugdíjig röhögve kibírod. Idióta.
2018. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt azért tudnod kell te nagyon rossz indulatú, h a nárcisztikus személyiség zavart még a pszichológusok is nehezen diagnosztizálják, mert őket is ugyanúgy tudja manipulálni, megtéveszteni. Zseniálisan utánozza, tudja, h hogyan kell reagálnia, mit kell mondania.

Egy átlagos ember csak a saját bőrén érzi meg, h vmi nem stimmel, csak nem tudja mi, és miért. Sokszor magát hibáztatja a nárcisztikus viselkedése miatt, azt hiszi ő rontott el vmit. Ez hosszú, de nézz utána mielőtt egy embert leidiótázol csak azért, mert nem volt szerencséje, és egy ilyen emberbe futott bele.

2018. okt. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#6: Tényreg? Wozsváros, renderni tessék! Attapatta', micsoda spanyolviasz. Na engem pont a nárcisztikus manipulátorokról ne oktass ki, pls.
2018. okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne wauzz bele hülyeségeket, pls.
2018. okt. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kévés az info...túl sok minden van,amit 'szűrni' kellett.

A kapcsolatunk elejétől voltak olyan szituációk amiket nem értettem (és igen legtöbbször én voltam okolva),ha teljesen alárendelem magam a nárci akaratának akkor nincs vita.

Már a kapcsolatunk előtt is voltak depressziós periodusaim,de jelenleg nagyon mélyen vagyok.

2018. okt. 8. 07:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pokollá fogjátok tenni egymás életét.

Azért vagy depressziós, mert ezt te is érzed, de nem látsz kiutat. Főleg most, hogy terhes vagy, és az se sokat javítana a helyzeteden, ha váltok, csak másképp lenne xar.

2018. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!