Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelt kérdés
Bár szeretem, és úgy gondolom nála jobb ember nem fog az utamba kerülni, úgy gondolom nem vagyunk egymásnak valók. Barátnőm 5 évvel fiatalabb nálam, hatalmas tudásvággyal. Remek eredményekkel, most fejezte be az egyetemet,az oktatója ajánlott neki munkát… Megkeresték, hogy a szakdolgozatát nem használhatnák e fel. Ami szerintem dicséretre méltó, de meg is van az ára. Ez eddig nem gond, de emellett jár táncolni, nyelvtanárhoz, furulyázik. És persze ezek finanszírozása végett dolgozik is, ami igazán becsülendő, hiszen ezek mellett egyedül él és el is tartja magát. De minden szemetet elolvas, ha elmegyünk valahova az összes infós táblát elolvassa, mindig mindent megnéz. Ez az elején tetszett, mostmár kezd zavarni. De a leginkább zavar, hogy keveset vagyunk együtt. Nevetségesen keveset. Heti egy hosszabb4-6 órás program és egy-két rövidebb 1-3 órás program fér bele az életébe. Meg néha egy egy rövidebb irogatás. De az átlagos, Ha írok neki, legalább 1 óra mire válaszol, de van, hogy fél-egy nap is. Amikor velem van, látom, hogy boldog élvezi, és olyankor tényleg csak velem van. Ellenben tegnap kinyögte, hogy elutazik 3 hónapra Japánba valami önkéntes programmal, hogy jobban megtanulja a nyelvet. De nem szeretne szakítani, mert hogy szeret, és jó velem. Ugyanakkor nekem ez már kezd kevés lenni. Alig vagyok vele, sokszor nem fel a zsúfolt életébe, hogy pár óránál többet legyünk együtt. Szinte számomra mar meg sem üti a kapcsolat szintjét.A sexualitás remekül működik, sok lánnyal voltam már, nem dicsekvés képpen! De ha ez így megy tovább nekem az nem elég. És amikor ezzel kapcsolatban beszélgetünk mindig arra jutunk, hogy neki nincs több ideje, de igyekszik. Aminek a vége, hogy 2 hétig aktívabban írogat. Nekem ez már nem elég? Talán többet akarok.
2022. júl. 25. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, csupán annyi hogy a ti életviteletek nem illik össze. Mások az igények. Ő meg még bontogatja a szárnyait. És igazából igaza is van. Tudom hogy ez neked rossz. Ha úgy érzed ez neked nem megy, akkor a helyes út a szakítás.
2022. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 év múlva találkoznátok, mennyivel jobb lenne minden. Nem fog ez működni, másfél hónap japán után szakítani fogsz vele. Vagy, te is lefoglalod magad és kevésbé fogod érezni a hiányát.
2022. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ez neked kevés, hagyd élni.
2022. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy szellemi ember folyton le kell kötni az elméjét valamivel (ismerős) . Nem is hiszem hogy masnak is elég lenne ennyi közös időtöltés maximum egy hasonló szellemi embernek.
2022. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem lenne átugorhatatlan probléma, ha beszélgetnétek.

Az a non-plus ultra, hogy az összes infós táblát elolvassa, ez legyen a legnagyobb gondod az életben! Ellenben az tényleg gond, hogy nem beszélgettek, egy 3 hónapos Japán út nem jelent problémát egy szilárd kapcsolatban, az viszont, hogy bejelenti, hogy megy az számomra azt jelenti, hogy te nem érsz annyit, hogy legalább a véleményed megkérdezze, eszmét cseréljen róla.

Mi az a több, amit akarsz? Ő egyedül él, eltartja magát! Te állsz ezen a szinten, ha együtt élésre vágysz, beszéltetek róla?

2022. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet hogy aspergeres?
2022. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül az összeköltözés az, amit akarok, már azzal is boldogabb lennék, ha többet írna, nem csak válaszolna, vagy ha nem az ebéd és a délutáni kávé lenne az egyik programunk. Igaz nincs annyi jó film/ színdarab, hogy mindig oda mennyünk. De amikor 1 óra után rohanni a kell ide vagy oda, az nem a legjobb érzés. Én 2 szaktársammal közösen bérelek egy lakást, az egyetemen mellett, nekem ez kényelmes.


Szellemi embernek mindenképpen az, viszont ezt imádom benne, nincs olyan társalgás ahol ne állná meg a helyét, és mindig meglep, hogy mennyire jól látja a világot. Nem csak átvesz egy-egy szalagcímeit.



Beszélgetni beszélgetünk, de csak ha találkozunk. Akkor meg nem mindig jut idő mindenre.


A japán útról hirtelen kellett döntenie, és tudom mekkora vágya. Így nem zavar, hogy nem kérdezett meg. Ebben is az zavar, hogy a kapcsolatunk, mintha meg csak nem is stagnálna, hanem folyton távolodnánk.


Tényleg szeretem, jobb vele mint eddig bárkivel, még ezek ellenére is. De kezdem azt érezni, hogy meg csal a lista top 3 sem vagyok benne. Mert neki suli nyelv tánc zene a családjának a megmaradt nagyon kicsi szelete és csak utánna én. Legalábbis ezt érzem.


Nem tudom mit jelent az, ha valaki aspergeres.

2022. júl. 26. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!