Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg jogom van töröltetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jogom van töröltetni a másikkal a facebook képeit amik nem tetszenek nekem?

Figyelt kérdés
Pl töröltethetem a párom összes olyan képét amin együtt szerepel az exével?

2022. júl. 26. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
68%
Már miért lenne jogod?
2022. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

1. Szerintem se az.


Én se értem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


De mindennek el lettem mondva csak mert szerintem nem jogos ilyet követelni.

2022. júl. 26. 09:14
 3/47 anonim ***** válasza:
65%

Írtam tegnap a linkelt kérdés alá, hogy nem várom el a férjemntől, hogy visszamenőleg x évre törölje az exével postolt fotókat, le is pontoztak.

Mindenki úgy tesz a saját életében, ahogy gondolja. Én nem ragaszkodom hozzá. Igazából nem is érdekel.

2022. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem különbség van aközött, hogy mondjuk szülinapozáson, családi kiránduláson, közösségi eseményen egy fotón szerepel az exével, vagy konkrétan a volt kapcsolat reprezentációja a kép.

De JOGA ettől még természetesen senkinek sincs beleszólni a másik életébe.

2022. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
45%

Mit jelent az, hogy a volt kapcsolat reprezentációja a kép???


Férjem réges-régi profilképei közt van olyan, ahol az ex nőjével szerepelnek ketten. Sok évvel ezelőtt. Rég lecserélte, nyilván már mire mi megismerkedtünk sem ez volt kint és a kapcsolati státuszuk sem. Nem gondolnám ezeket a régi fotókat töröltetni. Minek?

2022. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
81%

5

Mondjuk ölelkező, pusziszkodó kép, esküvő, eljegyzés stb.

Megértem, ha van, akit ez zavar, de hangsúlyoztam, hogy ettől még nem rendelkezünk a másik közösségi média platformja felett. Érdemes megérteni, hogy nem minden kapcsolat vérszívással ért véget, és vannak emberek, akik nem akarják kitörölni a múltat.

2022. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
Az én férjem kapcsolata vérszívással ért véget a gyerekei anyjával, ami azóta is tart. Nem szeretetből nem törli a régi közös fotóikat... engem meg teljesen hidegen hagy. Van egy múltja és ennyi.
2022. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%

Joga senkinek nincs beleszólni. Kérni viszont igenis lehet, ahogy a linkelt kérdésben is szólt az illető, hogy ne kiemelt legyen már.

Ott is írták, törölni sem kell, csak állítsa át arra, hogy ő lássa. Emléknek ott marad, de a külvilág felé miért az exszel közös ölelkezős képeket kell mutogatni?

2022. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

8. Ja értem, szóval nem kell csak csináld meg mert azt na.

Nem kőtelező á dehogy.

Csak sz@r vagy ha nem teszed meg.

2022. júl. 26. 10:17
 10/47 anonim ***** válasza:
86%

Hát elég gáz ha ölelkezős képek vannak kinn. Ahol sima átlagos nyaralás vagy barátokkal, olyan családi eseményekről készült képek vannak, akkor az nem zavarna.

Téged zavarna fordítva?

2022. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!