Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Párom 2 hónapja kikattant, elköltözött 7 év után, majd 3 hete visszaköltözött, hogy mennyire megbánta. Nos amióta visszaköltözött sorra derülnek ki a dolgok. Megismerkedett egy nővel különlétünk alatt, de a nő pár hét után rövidrezárta, akkor jött vissza hozzám. Erős gyanúm, hogy ha komolyra fordult volna köztük, akkor nem költözött volna vissza hozzám. Beszéltünk erről sokszor, de azt mondja ez nem igaz. Pár napja egyik ismerősöm küldte, hogy fent van Tinderen párom, nem rég elérhetőként. Ezt is hozzávágtam azt mondta amikor visszajött hozzam törölte az appot. Na de akkor, hogy lehet, hogy nem rég volt elérhető? Nem értek a társkeresőkhöz, sosem voltam fent ilyeneken. A legdurvább számomra pedig tegnap történt. Nagyon ritkán ülök laptop elé, szinte mindent telefonon intézek, viszont tegnap olyan dolgom volt amit csak ott tudtam elintézni. Be akartam jelentkezni az e-mail fiókomba, de az övébe már be volt, na egyből meg is láttam amit lehet sosem akartam volna látni…Szex kapcsolatok.hu Nem hittem a szememnek, hogy tényleg ide süllyedt le, hogy ilyen nőket nézegessen, keresgéljen. Oké nem voltunk abban az időszakban egy pár, de engem ezek borzasztóan kiakasztanak. Nem ilyen embert ismertem meg benne, hatalmasat csalódtam. Nem tudom mitévő legyek, hogyan szóljak neki, hogy tudok erről is. Hatalmas cirkuszt levágna, ha mondanám hogy megnéztem a fiókját, akkor is ha nem direkt volt. Elkezdtem undorodni tőle, nem tudom még mi derülhet ki róla, nem látom értelmét a folytatásnak. Bizalom nulla..

2022. júl. 26. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék, ez nem is kérdés.
2022. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki hogy költözön el...
2022. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondanod, hogy tudsz róla. Elmondod neki, hogy nem működik a kapcsolat, és részedről vége. Jó lenne, ha távozna. Hozzád azért ment vissza, hogy legyen hol meresztenie a seggét.
2022. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolkoznék ezen. Amikor lelépett, azzal lezártam volna vele a kapcsolatot.
2022. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vissza se engedtem volna, ha egyszer elment. Most jó vagy pótléknak, gondolom, mert a másikkal nem jött össze és nem akar egyedül maradni.
2022. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs ló jó a szamár alapon ottvagy neki,van hol lakjon és még fizetni sem kell a szexért.

Azerintem ezekután ne hasson meg semmi mese, mihamarabb rakd ki a szűrét menjen ahova akar

2022. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki ő már csak bérlőtárs!
2022. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen azonnal elküldeném, es nem a parom lenne, hanem az exem. Ő nem akar teged. Meg se kell neki mondani, hogy lattad az e-mail fiokját. Meggondoltad magad es kesz.
2022. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg te már nem szereted. És hogy ezt nem akarod, bántanak a régi dolgok, nem tudsz túllépni, és hogy nem akarsz erről többet beszélni.

És innentől nem kell részletezned semmit.

2022. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek engedted vissza egyáltalán?
2022. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!