Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatomnak egy éve lett vége, 2 év után lelépett egy másik lánnyal az exem. Azóta megtaláltam életem szerelmét,9 hónapja vagyunk együtt,nagyon boldog vagyok. Viszont..az exem "új" barátnôje,aki miatt otthagyott,egyfolytában savaz mindenkinek,pedig elég sok mostmár a közös ismerôsünk. Nem szeretem ha bárki a szájára vesz,főleg,hogy neki nincs oka rá,hiszen az exemmel semmi kontakt nincs köztünk es imádom a mostani párom. Bár mindenki azt mondja,azért van,mert a nyomomba sem ér és féltékeny. Ti leállítanátok,vagy inkább hagynátok,mondja csak? 22/L
2014. júl. 18. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél elérni. Ha megakarod tartani a ” királynői” posztot akkor hagyd. Azok szoktak ilyet csinálni akik féltékenyek és joggal. Mert sokkal szebb lehetsz tőle. Viszont ha beszélsz vele akkor sem változna a dolog majd csak talál más témát magának. Szerintem nem tudnál vele értelmesen kommunikálni.
2014. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutogass rá újjal és nevesd ki a nyomorát!
2014. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, ha beszélsz vele magadat járatod le, mert "felveszed" a szövegeit. Állj erkölcsileg fölötte, ne foglalkozz vele, nagyobb megbecsülést kapsz az emberektől ha látják, hogy lepereg Rólad ez az egész. Foglalkozz inkább a pároddal, mint ilyen butaságokkal :)
2014. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenki jót írt neked, csak a te kis életeddel törődj, a többivel küzdjön meg a csaj...
2014. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!