Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg próbál manipulálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg próbál manipulálni . Ti mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

Majd 1 éves kapcsolatom van, 7 hónapja együtt élünk . Sok sok vitánk volt mar, hol ő , hol én engedtem a végén.

A mostani sztori:

Féléve körülbelül rám irt egy lány, régi jo barátom volt . Beszélgettünk . A párom ettől kiakadt, majd megkért ne beszéljünk . Eleget tettem a kérésének, nem is beszéltem többet vele . Körülbelül 1 hónapig hallgattam, hogy biztos vele vagyok, biztos hozzá indulok stb stb.. Majd ez elmúlt .

Egy hónapja rám irt a volt barátja, hogy a párom írogat neki, küldött róla képeket is. Megbeszéltük, tiszta lappal kezdünk .


A napokban találtam egy gyanús SMS-t a barátnője küldte neki . Beleolvastam a beszélgetésbe, olyanokat beszélgetnek, hogy nem én vagyok az igazi. A párom olyat is irt, hogy ,,jólesett volna ha Viktor ramir , viszont igy, hogy van barátnője nem fogok neki vissza írni ... De olyan nehéz.. Lehet ő az igazi ?" . Ezen kiadtam , de nem szóltam . A veszekedést követően a srácot akit Viktornak hívnak letiltotta, kitörölte a számát stb .


Tegnap megkért, hogy a telefonjára töltsek le egy alkalmazást. Ekkor vettem észre, hogy a hivolistaban szerepel egy ,,Viktoria" nevezetű ember, ékezetek nélkül . Megkérdeztem ki ez ? Mire őigy válaszolt : ,, ő.. Az egyik munkatársam ..." Kérdeztem a vezetéknevét mire ő: ,, ..... Nemtudom a vezetéknevet, nem is ismerősöm Facebookon"

Erre ennyit reagáltam : akkor tuti nem a Viktor igaz ?


Ezen kiakadt, ossze balheztunk , olyanokat vágott a fejemhez, hogy egy senki vagyok a kapcsolatban, csak fel költöztem !!hozzá!! (Közös albérlet, ugyanúgy fizetem ahogy ő is) .

Itt el durrant az agyam, eljöttem otthonról , éjszakás voltam amúgy is .


Este nem beszéltünk , csak rám irt, hogy mikor megyek, mert akkor előtte elmegy otthonról hogy ne találkozzunk .


Reggel felhívott, ennyit mondott : ,,gyere haza kérlek"


Mit tegyek ?? 22/F


2016. márc. 25. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Kérdeztem a vezetéknevét mire ő: ,, ..... Nemtudom a vezetéknevet, nem is ismerősöm Facebookon"

Erre ennyit reagáltam : akkor tuti nem a Viktor igaz ?

Ezen kiakadt, ossze balheztunk , olyanokat vágott a fejemhez, hogy egy senki vagyok a kapcsolatban, csak fel költöztem !!hozzá!!"


Tipikus.

Legjobb védekezés a támadás.

Az ügyes manipulátorok fegyvere.


"De olyan nehéz.. Lehet ő az igazi ?"

Mi van?


Vagy dobd ki a libát,vagy utolsó esély,de tényleg utolsó legyen.

Szerintem,ha meg is kapja tőled,hamar elfogja játszani.

Nagyon komolyan ülj le vele beszélgetni,aztán dönts.

2016. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ ! Sok bunkosagat eltűrtem .. De ez a ,,senki vagy ebbe a kapcsolatba" illetve az egész veszekedés alatt mutatott test beszéde , pökhendisége most kiverte a biztosítékot..
2016. márc. 25. 08:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kissé a "nem tudja jó dolgában mit csináljon" kategória. Minden tiszteletem, ha ezek után még rendezni akarod. Nagy eséllyel kiraktam volna, hogy keresse meg az igaziját, én is ezt teszem mostantól.
2016. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy Viktor-e, vagy Victoria, mindegy, hogy kitörölte-e, vagy sem.. kimondta világosan, hogy nem te vagy az igazi.

Szóval ez ennyi.... volt.

2016. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

>A párom ettől kiakadt, majd megkért ne beszéljünk . Eleget tettem a kérésének, nem is beszéltem többet vele .


És itt rontottad el. Teret engedtél a hisztinek és az irracionális féltékenységnek, elfogadtad és megerősítetted a viselkedését, és még engedtél is neki. Ha ezt a helyzetet határozottan, keményen és higgadtan kezelted volna, lehet, elejét vehetted volna sok mindennek. Ha csak egy régi ismerősöddel beszélgettél, akkor semmi oka nem volt kiakadni. Ilyenkor egyszerűen elmagyarázod neki, hogy mi a helyzet, és visszautasítod a kiakadást, nem mész bele.


Úgy látom amúgy a leírtak alapján, hogy eléggé szenvedős a kapcsolat és hogy hitvány közöttetek a kommunikáció. Én a helyetekben leülnék egy őszinte és kemény beszélgetésre, ahol mindezt veszekedés, támadás és védekezés nélkül megbeszélitek, meg azt is, hogy ezek után ki mit akar a másiktól.

2016. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Az őszinteség teljes hiánya.....

Egyetlen kérdést szeretnék feltenni, tényleg erre van szükséged? Nem arra vágysz hogy nyugodtan, békességeben szeressél el egy lányt, aki ezt önzetlenül viszonozza?

Fiatalok vagytok még, minden apró hüly..ségen felkapjátok a vizet, de ha valaki leírja azt, hogy neki nem vagy elég jó, akkor tök felesleges ezt folytatni...húzhatjátok még egy ideig, de ezzel csak az idődet pocsékolod.

A partnerednek a másik srácon jár az esze, csak nem tud lépni, mert éppen kapcsolatban van, ezért fenntartja Veled a STATUS QUO-t, hogy ne legyen egyedül és ne legyenek anyagi problémái.

A helyedben elköszönnék a leányzótól, mert egy cseppet sem őszinte veled, ha a partnerem a képembe hazudna azonnal venném a sátorfámat,mert egy cseppet sem tisztel!!

38F

2016. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6, te miféle anyagi problémákat látsz a kérdésben?
2016. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat elsősorban !

Hazajöttem , elmondtam neki, hogy nekem ez nem kell úgyhogy itt befejeztük . Elkezdett olyanokkal jönni, hogy ma este akartunk hazautazni és én itt hagyom egyedül , reméli, hogy a lelkiismeretem elviseli ha lesz valami baja este a vonaton .

Belementem a játékba, mondtam , maradok estig aztán ennyi . Jött akkor azzal, hogy ne maradjak .. Igy mar nem kell .. Elrontottam a húsvétját, mert az apjának nem fogja azt mondani, hogy szakítottunk, nem azert megy haza , hogy mindenkit lehangoljon. A vizsgái is most lesznek , én meg kidobom ...

Mondtam neki, beszéljük meg, mindenki mondja el mi a problémája. Megbeszéltük, arra jutottunk, hogy szeretjük egymást. Gondoltam majd hétvégén egyedül végig gondolom, aztán lesz ami lesz .

Elment dolgozni, felhívott, hogy hétfőn mennek kirándulni a szüleivel , menjek en is .

Holnap otthon vagyok anyaméknál, azert megyünk haza

Vasárnap reggel 8-tol este 8 ig melozom

Hétfőn jönnek kereszt szüleim , akik azert tettek az a vasárnapot , hogy lássanak.


Erre jön azzal, hogy ki a fontosabb? Kereszt szüleid vagy én?

Majd elköszönt es rám nyomta a telefont ...

2016. márc. 25. 11:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég szánalmas zsarolás:

"ha lesz valami baja este a vonaton . " - de arról nem volt szó, hogy neki akkor ki is az igazi.... pedig hát az az egyetlen komoly kérdés.

2016. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"7" reagálva

Arra gondoltam, hogy nem biztos, hogy az albérletet egyedül is fenn tudja tartani.

38F

2016. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!