Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom így hogyan tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom így hogyan tovább őszintén ?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy lenne a jövőben ami visszatart h mit kéne lépnem, mert így nem merek tervezni és nem érzem támaszomnak..mert sok olyan dolog lesz amit eltervez az ember és nem jön össze v csak jóval később akkor nem az a megoldás h belebetegszek..és kb mintha minden mindegy lenne mert nem jön össze amit akarok/tam..


Barátnőm nagyon sokat betegeskedik, de nem ilyen fejfájós szinten.

De úgy gondolom h inkább lelki pszichikai oldal hozza ezt ki, mert

Egyszerűen ha vlmi amit szeretne vagy eltervezett h elér v akar és nem jön össze akkor jönnek a fizikai tünetek..


Mert ezek után már mindig ez lesz/lenne a közös életünkben h ha nem sikerül vlmi amit akar/akarunk

akkor retteghetek h na most milyen betegségek jönnek?? - és most vajon hány hétig lesz itthon, vagy jogosnak oldjuk meg az orvos keresést..v most mi lesz..


Pl


2022. júl. 26. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ezt a kérdést már olvastam csak máshogy megfogalmazva. Azért bocs ha még se ugyan az. Te egy idióta vagy amiért egy ilyen emberrel álltál össze. Soha semmi nem lesz neki elég jó mindig jön majd a kifogása ez a baja az a baja jön a depi a hipochonder dolgai. Viseljed csak mert változni úgy sem fog te meg elhagyni szintén úgy sem fogod.
2022. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem párkapcsolatban igaz, de van egy ilyen barátom, vagyis mostmár csak vokt barát, mert megharagudott rám, hogy nem aszisztáltam az önsajnálatához. Komolyan annyira be tud depizni, hogy rendes tüneteket produkál. Pl nincs kedve dolgozni menni, és lebetegszik. Amikor a doki kiírja onnantól semmi baja. Nem jött össze neki a barátnő, akkor is belebetegedett. Reflux hatfájás, fejfájás. Ha a bajaira megoldást kináltam akkor meg csak a kifogások jöttek.
2022. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nálunk azon rágódik h ő már ilyen idős korára családot akart és mèg nincs semmi és az a sorsa h ne kapja meg és nem érdemli meg. Ha mi szétmegyunk akkor neki nem kell pasi..és csak 30eves ( rendben h biológiai óra, de ő úgy csinál mint aki 40mar lassan)


Ezek miatt se érzem és hiába mondom neki, mert így áll hozzá.. a kapcsolatunk csak róla szól.. most orvostól orvosig járunk, most betegállományt intézni, most ebben segíteni.. az én dolgaim meg maradnak magamnak.. szinte csak öt istápoljuk ..


Egy gyerekkel nem akarok még egy "terhet " a nyakamba venni akinek a dolgait nekem kell megoldani meg barátnőmet is az " én gondom"

2022. júl. 26. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem abba betegszik bele, hogy mèg nincs gyerek. Hanem abba, hogy mèg kilátásban sincs, èvek óta csak áltatod.

Na meg nagyrèszt amiatt, ahogyan viselkedtek vele te ès a kedves családod. Csak az örökös kritizálás, ba.. tatás.

Azèrt akar annyira gyereket is, hogy legyen vègre valaki, akitől szeretet is kap, nem csak a bántást.

Most is, nèzz magadba... Csak magadra gondolsz, ès belőle csinálsz hibást mert betegnek mer lenni.

2022. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem itt nem a pasi meg a család a hibás. Exem is ekkora nagy idióta volt. Ha valami nem úgy sikerült hogy ő legyen a középpontban képes volt magát annyira felhúzni hogy felment a vérnyomása aztán ment a pánikolás hogy neki biztos szívrohama lesz és egyből hívta a mentőket. Nem tudom hányszor voltunk ilyen miatt az ügyeleten. Dühös voltam rá mert a tetves hipochonder dolgai miatt feszt elveszi a helyet olyan embertől akinek valóban szüksége lenne a mentőkre. A vizsgálat eredménye mindig ugyan az volt. Semmi baja. Persze elkezdett ott magyarázni hogy de hát ő érezte hogy ez meg az van az orvos egyszer meg is mondta neki menjen pszichológushoz mert szervi baja akkor sincs. Perszr ment a hiszti pasi létére hogy nem bolond ő. Nagybátyja mindig türelmes volt hozzá de egyszer tőle is kicsúszott hogy hipochandernek tartja és nem ártana egy pszichológust felkeresni. Mindig mindenki sz*r ember volt aki meg merte ezt neki mondani és nem pátyolgatta. Eleinte pátyolgattam mert hát csak párom volt szerettem stb de egy idő után rohadtul betelt a pohár mikor minden minden nap órában csak a panaszát kellett hallgatnom. Hangot is adtam ennek és én lettem a föld legutálatosabb leggonoszabb embere amiért nem álltam ki mellette többet. Nem volt hajlandó dolgozni ha el is ment csak a panasz hogy neki mennyire szar. Szóval erősen kétlem hogy a kérdező vagy a családja lenne a hibás aki segíteni akar. Egy idő után eléggé betelik mindenkinél a pohár. Én szakítottam a francba 4 évig bírtam elviselni az állandó sz*rságait aztán mehetett amerre látott. Nekem nem hiányzott egy olyan kapcsolat ahol feszt csak a negatív gondolkodás és hozzáállás. Lehúzott engem eléggé meg a családját is. Szerintem ha nyugalmat akarsz meg békét és nem feszt a stresszt akkor hagyod a francba ezt a csajt. Az ilyen sosem fog változni. Lesz egy gyerek és akkor mi lesz? Róla is te gondoskodól majd teljesen mert az asszony majd bedepizik mert csak sír és sír a gyerek valamiért? Neeem az ilyennek gyerek sem való.
2022. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő dolgozik, meg akar is. Nem 0-24 be panaszkodik,elmondja mije fáj v felhív, de sokszor hazaérek és látom rajta h vmi nem okes..
2022. júl. 27. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor viseld tovább. Csak akkor nem kell idejönni panaszkodni és ugyan azt a kérdést feltenni többször.
2022. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!