Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok őszintén melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok őszintén melyik a jobb, lejjebb adni az igényekből, hogy hamarabb jöjjön össze valami vagy tovább keresni azt az embert aki nektek teljes mértékben megfelel, ami lehet később jön el?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Utóbbi. És találok az igényeimnek megfelelő fiúkat, most is van egy.
2014. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem listával keresek párt, szóval nincs ilyen nálam, hogy lejjebb vagy feljebb vannak az igények. Egyszerűen csak várom a megfelelő érzést. Olyannal nem tudok együtt lenni, akibe nem vagyok szerelmes, csak azért, hogy legyen valakim.
2014. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy valaha eljönne a teljes mértékben megfelelő, meg különben sem ezen múlik. Volt, akiben semmi kivetnivalót nem találtam, mégis idegenkedtem tőle, megpróbáltunk ismerkedni, nahh akkor rájöttem, hogy mért nem való hozzám. Másba meg simán belezúgtam, miközben több ponton sem hozta azt, amit megfogalmaztam volna igényként. Talán nem is olyan fontosak azok a szempontok. :)
2014. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább várok. Miért válasszam a nem annyira jót, ha később a nekem legjobbat is megkaphatom...
2014. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
Az igények önmagában rendben vannak, a túlzott igényekkel van baj.
2014. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem alkudok meg magammal, szóval inkább várok. De nincsenek kőbevésett igényeim.
2014. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 10 évet vártam a "tökéletesre". Két hétig tartott, mert nem működött.

Attól függ mik az igények. Nekem nem kell, hogy magas legyen, izmos, szőke/barna hajú... Annyi kell, hogy vonzódjunk egymáshoz (enélkül nem megy) és működjön a kapcsolat, ugyanazok legyenek a céljaink.

24N

2014. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a hangsúly inkább a saját magunkkal szemben támasztott igényeken kell, hogy legyen. Ha magunknak meg tudunk felelni, akkor jön az a bizonyos "lelki egyensúly", ami mindkét nem esetén vonzó a másik fél számára, így sokkal jobban megnő az esélyünk, mintha lentebb adnánk a másik fél irányában támasztott igényeinket. Arról nem is beszélve, hogy önmagunk "karbantartásával" még meg is alapozzuk az igényeinket.
2014. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha nem adnám lejjebb az igényeimet. De szerencsére eddig soha nem kellett túl sokat várnom a számomra megfelelő férfira, pedig igen magasan van a léc. De inkább várnék természetesen, mint összejöjjek egy olyan férfival, aki nem felel meg nekem maximálisan. Nem vagyok társfüggő, így szingliként is nagyon jól elvagyok, annak ellenére, hogy túl sokáig még sose voltam az.
2014. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!