Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat ilyen esetben?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, van egy 3 éves kislányunk.

Az intimitás eltűnt a kapcsolatunkból. Puszi minimális, csók, szex több mint 1 éve semmi.

Hiába beszéltem vele erről csak elméletben mondja, hogy változtat, de gyakorlatilag semmi.

A gyerek nagyon szereti az apjàt es az ő lelkivilágát nézve is nem hagyom ott.

Mint 2 szülő együttműködünk, vannak jobb napjaink, de mint ferfi es nő úgy erzem kezdunk megszűnni a kapcsolatban.

Valószìnűleg hormonális probléma+ fáradtság lehet nála, régebben se voltunk sűrün együtt, én ezt elfogadtam, ha pl 3-4 havonta voltunk együtt, de azért már a fél év vagy több mint 1 évet soknak tartom, még fiatalok vagyunk. 36, 40 évesek.


2022. júl. 27. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg meg nem hormonális probléma... hanem az érzelmileg ellaposodott, kihűlt kapcsolaté (a szexhez kell hormon, a csókhoz, érintéshez viszont nem...).

Ti már nem egymást szerető párt vagytok hanem lakótársak akik közösen nevelnek egy gyereket. Keressetek fel egy jó párterapot hátha meg tudja még fordítani a folyamatot.

2022. júl. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Keress szeretot. Valszeg nem fog feltunni neki.
2022. júl. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Majd én kezelgetlek és nem lesz ilyen gondod
2022. júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha menteni akarod a dolgot akkor terápia. Bár őszintén szerintem nem érdemes. Meg amugy a gyerek attól se lesz egészséges, ha azt látja hogy a szülei nem szeretik egymást.

Nemcsak a válás viselheti meg, hanem a rossz kapcsolat is.

2022. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
4es véleményét személyes tapasztalatból alá tudom támasztani. Hányszor, de hányszor imádkoztam gyerekként azért, hogy bárcsak elválnának. Helyette lett kettő teljesen kiégett, megkeseredett ember, és amint az egyik belép egy helyiségbe, a másik kimegy. Apám agresszív, nárcisztikus hajlamai felerősödtek, pokollá tette a fiatal tinédzser éveim nagy részét
2022. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Itt alapvetően két út van:

1. Szerető, nyitott kapcsolat. Akár mindkét oldalról. Ezt lehet etikusan is csinálni!

2. Elváltok és mindketten kerestek magatoknak egy másik partnert.

Mindkét esetben magadba fektess! Kezdj el nagyon nő lenni, kívül belül, magaddal foglalkozni.

Egy anyához nem vonzódik egy férfi, egy nőhöz viszont igen! Öltözködés, szóhasználat, gesztusok, csábítás..:) Ezek mennek nálad? Ha nem, akkor érdemes itt kezdeni , ha igen és erre sem reagál, akkor egyértelműen kuka.

2022. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elhagynám, mert nekem ez nem fér bele.


Egy évig nincs szex? Egy hónap után leültetném és megkérdezném, mi a baj, miért nem, mit tehetünk ellene...

2022. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!