Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok nem akarna bemutatni a barátainak?

Figyelt kérdés
Ez nem attól függ milyen mély a kapcsolatunk, mert soha nem szeretné ha találkoznék velük, mivel eléggé toxikus emberek, de persze ő szereti őket.
2022. júl. 29. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha szégyelli őket, akkor nem értem miért van velük, ha engem szégyell, akkor miért van velem? Az élete részei, én meg majd eldöntöm, mit gondolok róluk. Legfeljebb az első találkozó után önként nem megyek többet közös eseményre.
2022. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Pont az ilyen kis retkek miatt mint az egyes, soha nem mutatom be. Még azt is titkolni szoktam ha van valakim. Egyrészt mi köze hozzá másnak, plusz ne pletykaljanak itt össze vissza hogy kivel vagyok együtt.
2022. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem, mert nekem nincsenek barátaim, azaz én sem mutatnám be a barátaimnak, tehát így vagyunk kvittek vagyunk.
2022. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
-vagyunk
2022. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Barátomnak meg vannak drogos alja haverjai

Ő mondjuk nekik is bemutat, es kb már engem ismer mindenki hogy felpattanok es elszaladok es otthagyom a barátomat velük🤣

Mindig van vmi amikor magával visz, amit képtelen vagyok elviselni.

Néha hányni tudnék a haverjaitol


Legitobb haverja nője kezdett ki vele, a barátom meg viszonozta a flörtjeit. Megint otthagytam.


Most szakítunk de mai nem értem minek vitt magával, mit hitt ő.

2022. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*mai napig nem értem
2022. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kuka. Nekem az a normális, hogy a párom is jóban lesz a barátaimmal és én is az övéivel. Így tudunk tervezni közös programot, nem kell választani, sokkal gördülékenyebb. Eleve kizáró ok nekem, ha valaki egy alternatív magánéletet él a párkapcsolatunkon belül, amihez szerinte semmi közöm. Bocs, de egy ilyennel miért is akarnám összekötni az életem? Miért is legyen kizárólagos párom, ha nem vagyunk társak az élet minden területén?


Ne haragudjatok, de ennyire sosem leszek elkeseredett.

2022. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minden nőt csak "bérelsz". Majd bizzos bemutatom a barátaimnak 😅
2022. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja vele rendesek, viszont nagy elvárásaik vannak és ítéletesek másokkal szemben ezért nem érné meg, hogy megismerjem őket, de akkor azt nem értem ő minek barátkozik velük. Ha tényleg szereti a barátait félek ő is hasonlít rájuk.
2022. júl. 29. 20:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul te nem vagy elég jó a barátainak xD De nagy madár vagy. Konkrétan elmondta xD
2022. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!