Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek egy ferfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy ferfivel ha kivisz a baratainak bemutatni es egyutt szorakozni?

Figyelt kérdés

Holnap este talalkozok egy sraccal, akivel mar regota beszelunk, de mas varosba el,s en megyek oda.Mar parszor taliztunk, csak itt nalam.

Elakar vinni egy pub-ba ahova jar o es mindenki ismeri egymast. Igy nem beszeltunk kapcsolatrol, de tudom h tetszem neki, s o is nekem.Es gondolom h azert visz olyan helyre ahol ismerik, h velemenyt kapjon majd a barataitol rolam.

Viszont nem tudom hogy viselkedjek, h nehogy kiabranduljon..28 eves , en 21..szoval kicsit masabb tarsasag mint amihez szokva vagyok.De nem akarok rossz benyomast kelteni.Tudom, h magam adjam, meg legyek termeszetes, de esetleg mas fontos tudnivalo?

Hogyan viselkedjek?


2009. jan. 15. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy ahogyan gondoltad, magad adjad és légy természetes. Nem véletlenül szeretett beléd, valami megfogta benned. Akár hova mentek mindig lesznek biztosan irigyek akik megpróbálják befolyásolni, de vannak akik mellettetek álnak majd, vegyes a válemény és a társaság. Az már régen rossz lenne, ha a barátai véleménye alapján alakitaná a kapcsolatokat, neki kelldönteni és tetszeni nem a barátoknak. Ha szeret téged igazán, akkor ha vannak rossz vélemények akkor is meg kell hogy védjen téged. én sosem hagyom hogy a párom ellen próbáljanak hangolni, mert én őt választottam. (férfi vagyok) Ne aggódj, legyél az igazi te.
2009. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nagyon igazat irt a legelső iró, nem is fűzök hozzá semmit. Ez igy jó.
2009. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdeklődsz a barátai iránt, beszélgetsz velünk, normális, rendes vagy, akkor biztos, hogy jó benyomást fogsz tenni. Ne igyál sokat, mert az kiábrándító. (De biztos nem is szoktál, csak ez is eszembe jutott.)

Egyébként pedig: mindig viselkedj úgy másokkal, ahogy te elvárnád, hogy mások veled viselkedjenek. Akkor nem lesz baj!

Legyél nagyon kedves, figyelmes, megnyerő mindenkivel! Ha vicces típus vagy, az a legjobb, mert akkor szórakoztatónak is fognak tartani.

Sok sikert!

2009. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj természetesen, és ha tudod magadról, hogy elszalad veled a ló, ha sokat iszol, akkor inkább maradj józan. de karótnyelt se legyél. próbálj bekapcsolódni a társalgásba, szólj hozzá, amiről ők beszélgetnek. fontos, hogy ne csüngj a barátodon, és ne gügyögj neki, mert az nagyon ciki neki a haverok előtt. ha nem vagy biztos abban, amit épp mondani készülsz, hogy úgy van, inkább halgass, nehogy beégj. a sztorizással is óvatosan. ne tálalj nekik nagyon képtelen történeteket, pláne ne színezd ki őket, mert hantásnak fognak tartani. ne beszél csúnyán, ne legyél ordenáré, túl harsány, közönséges. és ne bagózz, mint a gyárkémény. nevess a poénokon, mosolyogj sokat. arra is ügyelj, hogy ne fecsegj túl sokat.

ha az első perctől rokonszenves a csapat, menni fog minden, mint a karikacsapás, pillanatok alatt feloldódsz majd.

2009. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Viselkedj természetesen.
2009. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huu koszi:D.

Amugy nem szoktam sem cigizni, se nem iszom.

Es meg nem a baratom, csak nagyon joba vagyunk:)

Meg irhattok, koszonom az eddigieknek is nagyon jol fog igy osszegezve latni.

2009. jan. 15. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!