Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párod aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod aki nem volt hajlandó becézni?

Figyelt kérdés
Legfeljebb a keresztnevedet becézte, de olyat hogy kicsim, szívem, édesem soha nem mondott?
2022. júl. 29. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen párom, de nem használnám azt a kifejezést, hogy "nem volt hajlandó". Egyszerűen nem volt ez a cuiskodó alkat. (Amivel szintén nincs semmi baj.) Engem nem zavart, csak évekkel később tűnt fel, amikor visszagondoltam.
2022. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen.
2022. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Én ezeket pl rühellem is.

N 30

2022. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyenek vannak

Nekem már szinte rosszul esik, mintha derogálna nekik a nevemet használni mintha valami személytelen lennék vagy egy nö a sokból elvégre mindenkire mondhato hogy szivem edesem meg minden jelzo.

Mivel a mostani barátomnak már mondtam ezt gyakorta alkalmazza már pl komolyabb dolgokban a teljes nevemet vezetéknévvel egyutt is es tudja a 2.keresztnevem is.

Pl veled tervezem az életem xyz.

Teljesen mást jelent nekem, mintha azt mondaná, te vagy szivem, az életem.


Talán 2 exem hivott csak a nevemen. Az egyik ugy hogy nem becezve hanem komolyan, éreztetve azt hogy tisztel! Masik meg becezve elérzékenyuove használta a nevem erzelmi töltéssel.


A tobbi meg ..

2022. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*jav: szinte csak olyanok vannak, akik minden máshogy szolitanak, csak a nevemen nem. Engem zavar.
2022. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, esetleg a keresztnevemet nem, de azt nem is szeretem.
2022. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem sokkal jobban esik, ha cicának, babának, édesemnek szólít. Én is így szólítom őt.
2022. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aha, az exét még mindig cicának hívta, a engem meg a nevemen😅


Nem volt egy hosszú kapcsolat

2022. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Rühellem az ilyen nyáladzásokat
2022. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. Engem mindig becézett mindegyik párom, kivéve idegenek előtt. :)

Nehéz volt elfogadnom, de sajnos ebben az egy dologban nem volt szavam. :D

2022. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!