Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éves, már mostmár házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éves, már mostmár házasok vagyunk.2 gyermekünk van. Most gyes-en vagyok. Ha mind2 gyermek ovis lesz dolgozni szeretnék, de a férjem nem hajlandó megérteni. Mit tegyek? Volt valaki ilyen helyzetben? Ha igen, akkor mit tett?

Figyelt kérdés

A férjem mindig mondja hogy ő dolgozik és ehhez hasonlókat. De ha én mondom hogy ne aggódjon mert én úgyis menni fogok dolgozni, ha már ovisok lesznek a fiúk, ő vagy kifogàsokat keres, hogy miért nem vagy olyanokat mond, hogy amit én keresnék az semmi lenne úgyis és stb...

Volt valaki igy mar?



2018. dec. 19. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekek előtt hogy gondolkodott arról, hogy te dolgozol?
2018. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazából amikor mi összejöttünk, akkor csak tanultam és úgy, hogy várandós lettem félbe maradt.
2018. dec. 19. 13:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam. Nem is leszek. Nem kezdenek ilyen emberrel.

Ha nem akarsz teljesen kiszolgtatott lenni, akkor menj vissza dolgozni.

2018. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám neki, hogy ez nem így működik. Amúgy is, mi az, hogy semmi nem lenne az amit te keresel? Ha megkeresed a minimálbért már az is több a semminél, ha úgy érzitek megéltek anélkül is max félre teszitek a gyerekeknek aztán életindítóként megkapják később. Én nem hagynám, hogy bárki megmondja mit csináljak, ha nonstop otthon kéne lennem be is golyóznék. Mondd neki, hogy vagy elfogadja, vagy mehet isten hírével, neki semmi joga nincs megszabni mit csinálhatsz és mit nem. Amúgy arra nem gondoltál, hogy ha ovisok lesznek a gyerekek akkor befejezed a sulit?
2018. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik gyerek után volt ebből vita. Megmondtam, hogy nem kérek engedélyt, csak közöltem, hogy visszamegyek dolgozni.

Annyi engedményt tettem, hogy 6 órában, így tudom hozni oviból.

Azóta belátta, hogy nyugodtabb vagyok, és már ezért megéri.

Pènzt pedig bármennyit el lehet költeni a gyerekekre, úgyhogy jól jön.

2018. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De szeretnék esetleg tanulni is, vagy okj-s tanfolyamra menni, hogy utána kezdhessek valamit magammal. Nem szeretnék fiatalon itthon ülni állandóan, mint egy nyugdíjas.

El is döntöttem végülis, hogy ha tetszik neki, ha nem én úgyis dolgozni fogok.

2018. dec. 19. 14:23
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyennel nem szültem neki hanem leléptem,mikor már próbált bezárva tartani..

40N

2018. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek mellett már tudod végezni a tanfolyamot(hétvégén talán nem dolgozik mindig a párod) aztán ha oviba mennek meg keresel magadnak valamit.Hivatkozhatsz előtte arra is, hogy pld miből kapod majd a nyugdíjat ha nem dolgozol, vagy mi lesz veled és a gyerekekkel, hogyha valami baj éri(nem pont komoly, de mondjuk fél évig nem tud dolgozni).Nagyon elmaradott egy gondolkodása van a férjednek.200éve lehet még ez volt a menő, hogy az asszony vigyázta a tűzhelyet, de már a 21század van.:D
2018. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkeppen fejezd be a sulit, mig otthon vagy. Eleve jobb munkat fogsz kapni.


Fogadni mernek, hogy a parod javasolta azt is, hogy hagyd ott a sulit. Nagy hiba volt.

2018. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,mint ha magamat hallanam.Nekem is detto ugyan ezt mondta,amit te keresnel az semmi,az en (ő) fizetéséhez képest.Meg ő nemfog azért itthon maradni maszekbol hogy en bolti eladosat jatszak.Mert ő egy hétvége alatt megkeresi az en egész havi fizumat,vagy többet.Szar ez az egesz élet,bár érezné mennyire szeret(t)em,neki adtam az egész fiatalsagom.
2018. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!