Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet tartós komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet tartós komoly kapcsolat osztálytársak között? Plz olvasd el!

Figyelt kérdés

Először is, én valós jó pasi vagyok, és eléggé megismertük egymást egyik osztálytársnőmmel, aki inkább átlagos külsőre, de borzasztó intelligens lány.

Szinte(!) Bele is szerettem.

Nekem viszont van egy elvem, miszerint osztálytárssal komolyat soha!

Komolytalant meg eleve nem senkivel.


Namost ott tartok h magamat próbálom meggyőzni, hogy mi legyen, de egyszerűen nem szeretnék kapcsolatot,

Azért csak mert osztálytárs, viszont nagyon bírom őt de tényleg, és szívesen összejönnék vele szívem szerint..

Ő is nagyon bír de többi lányon keresztül nyilván ismeri már az elveimet ezért nem is próbálkozik komolyan.


Van valakinek a (hülye) elvemmel kapcsolatban tapasztalata?

Lehet tartós egy ilyen kapcsolat, vagy minél hamarabb vessek magamban véget ezeknek a dolgoknak?

Szétszakadok már. :(


16f


2010. szept. 22. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nos, te valós jó pasi, igazad van. Nem tanácsos osztálytárssal kezdeni, mert ha vége, mindig látjátok egymást, ami kellemetlen lehet. Érted már, te valós jó pasi? Remélem segítettem, kedves valós jó pasi.
2010. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sajtoskifli ***** válasza:
Hülyeség, volt (az egyik még mindíg) osztálytársam 2 évig jártak suliba, gimibe szakítotttak egy hétre, de újra összejöttek, most vannak a 4. évben. Szerintem ha mindketten normáliska vagytok, és esetleg nem hülyeség miatt szakítotok, akkor később is lehettek barátok. Ez tapasztalat.
2010. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt az elvet én is követem.

Legelső kapcsolatomnak is úgy lett vége, hogy túl sokat találkoztam a csajjal, pedig akkor csak a közös évfolyam/suli volt meg.


Ennek ellenére ha egymásba szerettek, akkor hajrá, csak vigyázzatok, hogy ne lógjatok egymás nyakán napközben.

2010. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagyon de nagyon ritkán van jó vége az ilyen kapcsolatoknak...
2010. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gimis osztálytársaim kb. ennyi idősen jöttek össze, mint Ti! :) S az már nem ma volt (21 évesek vagyunk), ennek ellenére nagyon jól megvannak, elválaszthatatlanok, kb csak összenőve lehet őket emlegetni..

Szerintem tehát működhet, csak tisztelni kell a másikat és mindent megbeszélni, hogy ha netalántán mégis szakítás lenne a dologból, akkor se csúnyán váljatok el. ;)

2010. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha fölösleges infókat írtam le magamról, csak azt szeretném, ha minél jobban értenétek a helyzetemet..

De amialatt itt leírtam ezeket, igazából meg is hoztam a döntést.


Jóhülyevagyok mi?


Leírom anonym oldalra a bajom és ezalatt meg is oldom.


Nah legszebb napot mindenkinek válaszokat köszönöm.


Aki meg csak be akar szólni stb. Annak kívánok jó szerencsét a valódi életébe!

2010. szept. 22. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Te vagy az, Sanyi?
2010. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályban 3 kapcsolat is van:D Kb két éve tartanak:D
2010. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem van:D

a barátom az osztálytársam és most lettünk fél évesek és imádjuk egymást..oylan jó hogy ottvan..együtt menni osztálykirándulásra stb..

neki is ez volt az elve..és másfél évig húztuk egymást,azóta is azt mondja,milyen hülyeség volt eddig húzni emrt már milyen rég óta együtt lehetnénk.ha tényleg tetszik ne parázz és ne gondolkozz azon,hogy mi lesz ah szakítotok.ráérsz majd akkor gondolkodni ezen

2010. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sanyi, há dicsak more te vagy az!
2010. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!