Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna-e titeket ha egy lagzin a parotok egy oraig csevereszne az exevel? Mikozben addig nem is erdekelodne feloled.

Figyelt kérdés
Kozben elmentem elkerni a kocsikulcsot hogy kivegyem a cserecipom, de akkor is ahelyett hogy elkisert volna mondta hogy menjek egy masik haverral s folytatta a csevereszest. 10 eve voltak egyutt egy honapig de akkor is rosszul esett hogy nem is gondolt arra hogy ez engem zavar.

2022. júl. 31. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

De gondolom nem a ti esküvőtökön történt mindez? :) Mert azért az odavágott volna :D

Szerintem eléggé pofátlanság amit műveltek...rád nézve pedig megalázó!

2022. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem az en eskuvomom
2022. júl. 31. 14:41
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
Gyakoriak mérce szerint egyszerű a képlet: te vagy a nő? Akkor dobd ki, nem szeret, nem tisztel. Te vagy a ferfi? Mit képzelsz, nem mondhatod meg neki kivel beszéljen, nem a tulajdonod, ne rakd korlátok közé!
2022. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
*gyakoris mérce
2022. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szituációtól függ. Ha kettesben elvonulva csinálják, akkor igen, nagyon rosszul esne. Akkor is, ha hárman ülünk, de ők ketten kb észre sem veszik, hogy ott vagyok. Ez talán még megalázóbb. Ha a párom közben figyel rám és bevon a társalgásba, az ok.
2022. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az elejen tobben voltak kint a teraszon addig nem is nagyon zavart, majd kettesben maradtak.Vartam egy jo fel orat mivel mar a haverok is kezdtek megjegyzeseket tenni hogy nem-e megyek ki, akkor mentem ki a kocsikulcsert.
2022. júl. 31. 14:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az szép. Én azért elbeszélgetnék vele, hogy ez mégis mi volt? És elmondanám hogy nagyon rosszul esett. Be volt rúgva amúgy?
2022. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne. Én ismerem a párom exét , valamelyik nap is öszefutottunk vele. Párom beszélgetett vele pár szót, de úgy hogy én is ott voltam, fogta közben a kezem, majd egy 5 perc múlva mondta hogy ne haragudjon nekünk most menni kell.
2022. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Soha, semmilyen körülmények között nem tudnám elfogadni, ha párom órákat cseverészne az exével, én biztos megmondanám, hogy ez mennyire rosszul esett és hogy gondolta.
2022. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hat nekem is kiutotte a biztositekot es kicsaptam a hisztit, amugy nem volt berugva, nem szokott inni
2022. júl. 31. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!