Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők volt már olyan pasitok akiről időközben elkezdtétek sejteni, vagy esetleg ki is derült hogy biszex hajlamai vannak?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége a dolognak ha volt ilyen?
2022. aug. 1. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár fiú vagyok de mikor ez kiderült a párom elhagyott
2022. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Exem nem mondta soha, de elég nyilvánvalóan az volt :D


Mostani párom meg a legelején elmondta, a szerelmi vallomással együtt.


Nem zavar. Ha utólag derülne ki, az már igen, de csak a bizalom hiánya miatt (ugye az ember csak bízik annyira a párjában, hogy elmondja)

2022. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Helyből dobtam.
2022. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 Hogy derült ki?
2022. aug. 1. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Eleve olyanokkal élt akik szintén biszexek.

Aztán kulonkoltozes stb kapcsolatban voltunk

Aztan olyat kert az ágyban hogy en nyulkáljak neki fel amire nem voltam képes ez kb meg is ölte a szexuális életunket azaz ezek után már lefekudni sem.bírtam vele.

Szakitas utan Hollandiában transzikkal és kétnemuekkel(nem jut eszembe a nevük- felül mellek, női fej, alul pedig ferfi nemiszervuk van)ilyenekkel bulizik, és kipróbálja őket csajokkal is.

Meg ki tudja még mikbe megy bele.


De szigoruan nőket keres kapcsolatra mindig, de szexuális téren szerintem nincs olyan, amit ne csinálna.


A lepontozoktól en kérek elnézést hogy szakítok bárkivel akivek nem akarok járni. (3)

2022. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!