Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is akinél a karantén alatt derült ki, hogy megcsalja a párja?

Figyelt kérdés
Ilyenkor az emberek jobban össze vannak zárva, és nagyobb a lebukás esélye is: sms-ek, email-ek, ismeretlen telefonhívások, stb.. Ilyenkor az ember talán gyanakvóbb is, de nálunk sajnos nem volt alaptalan, mert barátnőmről sajnos kiderült, hogy szeretője van már több mint 1 éve. Ez a karantén legalább arra is jó volt, hogy ez kiderült, mert anélkül lehet sosem tudtam volna meg. Most a külön költözést tervezzük, mert megmondtam neki, hogy így nem akarom ezt a kapcsolatot tovább folytatni. Úgy néz ki szüleihez fog visszamenni, de még egyeztet velük. 27/F

2020. jún. 28. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
2020. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Milyen karantén? Itt nem volt semmilyen karantén.
2020. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
#3 Akkor kijárási korlátozás, #maradjotthon. Valamelyik csak rémlik nem?:)
2020. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 acelsziv ***** válasza:
18%
Szép kis kakaó. A lakás ahol éltek kié?
2020. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#5 Hát ja, de valahol örülök is, hogy kiderült.


A lakás az enyém, de anyukámnak haszonéleveti joga van rajta. Úgy 3 éve költözött hozzám ez a lány. Amúgy már egyre kellemetlenebb számomra, hogy nekem még itt istápolnom kell őt, holott rá se bírok nézni és undorodom tőle, ezek után más egyből kitette volna szerintem, de én még mindig próbálom a jófiúk útját járni és megvárni, amíg tud valami fedelet intézni magának...

2020. jún. 28. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
tényleg jófej vagy :)
2020. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acelsziv ***** válasza:
86%
Nagyon szép, hogy jó fej vagy valakivel, de amikor már tartósan a lelki egészséged és a magánszférád rovására megy, akkor éedemes átgondolni a dolgot. Van hová mennie. A szüleihez. Akkor menjen minél előbb. Nem kell tekintettel lenned rá. Ő sem volt tekintettel rád amikor egy éven át másik fickóval hempergett.
2020. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Bárcsak ilyen párom lenne. De engem is csalnak N27
2020. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is kiderült volna előbb utóbb. Nem kellett ehhez karantén. Kedvencem amikor mondják, hogy milyen gyerek fog születni mert hát karantén ... :D Újra 10 milliós ország leszünk.
2020. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!