Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a barátom nem tud semminek örülni ami velem kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem. Emelt angol és emelt bioszt csináltam és bár mindkettő 60% fölé esett (az angol jóval, 94, a biosz 71) nem lett elegendő pontom a gyogytornaszi szakra a SOTEn, mashova meg nem szerettem volna menni mert ugyan Fehérvári vagyok, de tudtam volna Pesten élni.


Gondolkoztam hogy jovore újra jelentkezek, és addig elvegzek egy OKJt, de a minap szembe jött velem a wizzair hirdetese az interneten hogy legyek én is legiutas kísérő és elolvastam kicsit, elkezdtem rajta gondolkozni hogy milyen is lehetne majd rajottem hogy lényegében szeretek repülni bár eddig csak 3x repültem, mióta a nővérem Pesten lakik és egyetemre jár azóta nem mentünk el csaladostul sehova. Beadtam a jelentkezesemet, mert minden adottsagom megvan hozzá, és be is hívtak. Mondtam a baratomnak majd mint az idiota elkeudett velem vitatkozni hogy ez mennyire gáz és hogy nem fogok tudni érvényesülni hogyha nem lesz diplomám (egyelőre neki sincs meg😃) es hogy márpedig az ő családja mondta neki hogy menjen egyetemre, egyrészt nem érdekel a bunko családja, másrészt miert a családnak kell megmondani a gyereknek hogy mit csináljon, a gyereknek nincs szája? És ott vitatkozott velem egy óráig, majdnem szakítottam vele tényleg. És ez nem az első eset, nem értem. Mindig is jól tanultam, nem lett 450 pontom idén, sajnálom, ez van. De nem értem miért nem probalhatom meg azt csinálni amit szeretnék? Nem utcasepronek készülök, és nem értem ezt a diploma nélkül érvényesülni se lehet szöveget. Miért ne lehetne? Apukammal élek, ő teljesen elfogado volt, azt mondta csináljam azt amit szeretnék, ő nem szól bele.


Es mint írtam ez nem az első eset hogy nem képes örülni az én sikereimnek, vagy annak hogy vannak terveim. O például gazdaság informatikát tanul, értem én hogy most minden az informatika, de mivel idén lesz másodéves azt se tudja neki lesz e munkahelye ha elvegzi az egyetemet...

Apukám anno HR-t tanult és úgy diplomázott, majd most van egy építőipari cege miota mi élünk, és összesen 2 évet dolgozott egy cégnél akkor se mint HR-s. Nem értem, attól még mert diplomad van nem azt jelenti hogy abban fogsz dolgozni és nem is azt hogy egyből milliomos leszel.


Koszonom ha végig olvastátok.

Több mint 1 éve vagyunk együtt, én 19 ő 21 éves.



2022. aug. 1. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom hogy így érzel!

Nekem az rűnt fel,hogy nem azon aggódik ,hgoy tavol leszel tőle a repülések alatt,hanem azon aggódik,hogy nem egyetemre fogsz járni.

Szerintem csináld azt ami jól esik! Ne a családjának akarj megfelelni,mert sajnos ő is csak azt teszi folyamat.

+Az életed nagy részét a munkáddal töltöd, úgyhogy fontos , hogy azt csinálod e ami neked szimpatikus,vagy amibe belekényszerítenek az elvárások miatt.

Én nem bírnék ilyen kapcsolatban lenni!

Életed végén amúgy is azt összegzed,hogy mit tettél jól és rosszul.

2022. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyrészt irigy, másrészt fél, hogy elveszít. De ezeket nem merte kimondani, mert mittudomén, akkor sérül a férfias egója, inkább lenyom némi bűntudatkeltéssel meg felsőbbrendű jobban-tudommal.
2022. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs empátiája.
2022. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez fog valaha változni? Már nagyon sokszor szóvá tettem ezt neki, és az is egy megoldás hogy ezentúl nem mondok el neki semmit, de az meg furán venne ki magát ha elkezdenek dolgozni mint stewardess és szólnék neki h majd jövök 2 nap múlva és talán 1 hét múlva tudunk találkozni (ha felvettek volna pestre, hozzá még a batyjahoz költöztem volna, mert ő amugy is Pesti) de így még ez is elég elbizonytalanito


Ha o mond valamit én örülök neki és biztatom őt, nyilván nem minden hulyesegre, de ha ő közölne h o most személyi edző akar lenne nem hulyeznem le mert nem lesz diplomája (sokat nem ér ha nem tudsz vele elhelyezkedni)


Igy meg nem igazán akarok ebben a kapcsolatban élni. Láttok még esélyt a fejlődésre? Másnál volt hasonló?

2022. aug. 1. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!