Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom? Az elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Az elején kezdem. én mindig is nagyon nagy libidóval rendelkeztem a férjemmel ellentétben…

Figyelt kérdés

Az elején ez nem mutatkozott hisz ott volt a rózsaszín köd. Jöttek a nehezebb évek, mindenféle munkahelyi és egyéb probléma (nem párkapcsolati) majd kimutatkozott a különbség. Sokszor vissza utasított ami nagyon megviselte az önbizalmam amivel eddig nem volt gondom mert mindeddig senki nem utasított vissza (telt vagyok,voltam mindig de valahogy az hogy tisztában vagyok az adottságaimmal és meg volt a magabiztosságom így sosem volt ilyen gond) Eltelt pár év, én kevesebbet kezdeményeztem és gyakorlatilag kompromisszumot kötöttem..vártam mindig hogy ő kezdeményezzen úgyhogy csak vártam és vártam .. annyit hogy mostanában annyira eltűnt a magabiztosságom és az önképem annyit romlott hogy gyakorlatilag ha kezdeményez is sokszor nem élek az alkalommal vagy csak sötétben, pólóban és hasonlók. Nem szándékosan tényleg de annyiszor éreztem azt hogy nem kellek ..

Tegnap jó napom volt, jól éreztem magam a bőrömben ígyhát felvettem egy szexi csipkés fehérneműt hogy jelezzem itt az idő.. Az ember ilyenkor arra var hogy letámadha a kedves párja.. az enyém megkérdezte poénosan hogy ebbe tervezek aludni? Nem lesz kényelmetlen? Majd én mert értem a poént feleltem hogy igen ebben alszom de nem lesz mert le fogom vetni.. erre ő, hogy akkor miért vettem fel majd nevetett.. Baromi szarul esett hogy inkább szórakozott rajtam mintsem hogy végre összebújjunk. Persze tudom hogy viccel de nem gondolom hogy ilyenkor lenne épp itt az ideje.

Számtalanszor megbeszéltük amúgy a kettőnk közötti szexuális különbségeket, elfogadtuk mindketten és igyekezdtünk kompromisszumot hozni, ha a masik megbantja a masikat megbeszéljük ahogy most is tettük, de jelen esetben nem érti mi a bajom.. tényleg túlreagálom?



2022. aug. 2. 12:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem érti, mert a kezdetektől így volt, és te ezt elfogadtad. Most nem érti, hogy a továbbiakban miért is nem jó így neked, ahogyan eddig is volt. Nem zsákbamacskát árult, tisztában voltál a libidójával. Tehát azt látja, hogy te mégsem fogadtad el a helyzetet, hiába állítod neki is és itt is.

Becsapva érzed magad a csoda el nem jövetele miatt. Sokan esnek bele ebbe a csapdába.

2022. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Ez a szituáció lehet kettőtök között :D


[link]



Vagy az, ahol ő már réges-régen megcsal téged, és a házasságotok csupán egy illúzió, érdek.

2022. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2-es szerencsére nem az első lehetőség áll fenn. És remélem nem is a második.
2022. aug. 2. 12:34
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a libidó! A feleségemre mindig is "állt", és bármikor kapható vagyok, az előző barátnőmnél meg pontosan az volt a szitu, mint a kérdezőnél. Az volt barátnőm azt mondta hogy nekem milyen alacsony a libidóm...


Az is lehet hogy nem rád indul be a férjed, csak ezt sz*r dolog átélni. Nekem is nyűg volt a szex az exemmel, mert hiába szerettem mint embert, szexuálisan egyáltalán nem mozgatott meg.

2022. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4-es érdekes amit írsz . Mert amúgy nincs azzal gondja hogy nem állna fel neki, ha nagyon rá akarom venni és próbálkozol pár percig (3-5 kb) akkor mint a cövek.. és utána minden oké, csak nincs kedve elkezdeni.. vagy nem tudom.
2022. aug. 2. 12:38
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Persze mert már nem kíván és másra vágyik!
2022. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Hellmano ***** válasza:
45%
Mit vársz egy hosszú kapcsolattól Zsuzsi? Előbb utóbb az egyik fél úgyis ráun a másikra kivételek vannak, de nagyon ritka... örülj neki, hogy még nem "nyanyának" becéz :D Ja ne már nyanya...nem öregasszonyra gondolok itt a nyanya szó alatt, hanem becézett változat :D
2022. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De akkor miért van velem? Számtalanszor át rágtuk ezen magunkat, megbeszéltük hogy ha nem érzi jól magát minden téren ebben a kapcsolatban akkor ennyi, nem lesz harag csak ne csaljon meg és hazudozzon.. megtehetné hogy véget vessen ennek , de mindig elmondja kimutatja mindenfele módon hogy szeret, minden megtesz hogy boldog legyek.. egyedül szexuálisan nem klappolunk teljesen..
2022. aug. 2. 12:51
 9/21 anonim ***** válasza:

Mert minden más jó…

Viszont szexet mással éli meg ezért nem kíván téged…

2022. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Azért, mert te vagy a biztos pont neki, kényelmes. Melletted meg szórakozik másokkal. Rengeteg ilyen hàzassàg van, van ahol ki sem derül soha, hogy mit csinálnak a másik háta mögött.
2022. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!