Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl a dolgot? Miért nem akar változtatni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem elfáradtam,férjemmel 8 éve vagyunk együtt,van házunk, autónk.

Ő egy gyárba sori munkás,már 8 éve,kapott lehetőséget hogy feljebb lépjen,de mindet sorra utasította el.

Tegnap jött egy ajánlat hogy feljebb lépjen,de másik munka körbe,ahol nem kellene annyit dolgoznia,illetve jóval több lenne a fizetése.

Nem akarja,pedig már évek óta mondja hogy el akar onnan menni,elege van stb.

Egészségügyi diplomája van,abba sem akar dolgozni, megértem,de ezt nem.

Mindig nekem kellett mondani, hogy a ház körül mit kellene csinálni,amit tudok,én is csinálok,kívül be gletteltem a házat,vagy festem és hasonlók.

Jelenleg szülési szabadságon vagyok még 2 hónapig.

Kaptam egy lehetőséget,és elmentem dolgozni 1 hetet,plusz pénz,de nagyon fáradt voltam,a kicsi sem aludt. Férjem szabadságon volt.

Van kreditünk.

Elegem van már abból, hogy mindig nekem kell noszogatni, hogy nekem kell nézni hogy jobb legyen.

Tegnap kérdeztem tőle, hogy téged nem motivál a pénz? Azt mondta hogy nem...

Pedig hónap végét épp hogy kihúzzuk. Akkor én miért törekedjek? A gyerekeimèrt,csak ez van a fejembe ( 2 kicsi van)

Miért nem válok?

Valahol szeretem,és jól megvagyunk,nem veszekszünk,de belül majd szét robbanok.

Remélem érthető voltam,gyorsan kellett forgalmazni


2022. aug. 2. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Nővéremnél ugyanez a helyzet. A pasi 10 éve ugyannyit keres, nem lép előre. Tesóm fizetése nélkül sehol nem lennének. A házat is neki köszönhetik.


Én erre csak azt tudom mondani, hogy aki hagyja, hogy kihasználják és hülyere vegyék, az így járt. Te döntésed, hogy ebben a kapcsolatban maradsz. Akkor ne panaszkodj.

2022. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem fűződik érdeke hozzá. Te így is mellette vagy, akkor meg minek változtatnia?
2022. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Talán a hiba bennem is van,mivel a szüleim elváltak amikor baba voltam,így sokat szenvedtem.

Sok kreditünk van, nagyon sok.

De úgy érzem megszakadok,hogy minden teher rajtam van,és nekem kell megoldani.

És fáradt vagyok már ahhoz, hogy mindig mondjam hogy néha vigye el a gyerekeket amíg feltakaritok,mert ő magától nem teszi.

Amúgy jó ember,de egyre több hibát látok meg benne.

Mások nem tudják,tehát a barátnőmnek se mondom az itthoni dolgokat.

Mondtam neki, hogy nem akarlak megbántani,de szerinted sok apa szereti csinálni amit csinál?

Csak jó lenne ha azt néznèd hogy könnyebb legyen nekünk is,és a gyerekeknek is.

Nem tudom sokszor mi a helyes, hogy mondjak e neki valamit,vagy sem.

2022. aug. 2. 12:43
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a baba előtt kellett volna még átgondolni.
2022. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De nem akarok válni,ahhoz nagy dolgot kellene hogy tegyen.

Szeretném ha jól működne,ha tenne valamit azért, hogy jobb legyen.

Kedves, mosolygós ember vagyok,és sokan szeretnek,érzem néha hogy mással talán nem lenne ilyen nehéz,bár minden kapcsolatban vannak problémák.


Ő mondta is hogy lusta,és nehezen veszi rá magát dolgokra,Istenem,2 gyerekünk van,ezt kellene figyelembe vennie.

2022. aug. 2. 12:51
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vagy hajlandó válni, akkor mit vársz tőlünk? Nem fog megváltozni a pasi. Rosszat választottál.
2022. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz válni akkor szokd meg ezt az életet, hisz leírásod alapján nem fog változni, jó neki, hogy hónapról hónapra éltek, vagyis ahogy írtad, hónap végén alig húzzátok ki. Bocsánat, de ritka töketlen férjed van
2022. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen, rosszul,és néha annyira dühös vagyok, hogy legszívesebben szétvernèk valamit,de ez kívül nem látszik,hanem csinálom tovább,teszem a dolgom,pedig most is sírni tudnék,pedig nem szoktam.

Fiatalon jöttünk össze,szerelmes voltam.

2022. aug. 2. 12:59
 9/19 anonim ***** válasza:
A gyerekek miatt nőnek a kiadások, akkor nőni kell a bevételnek is. Így adjad elő hogy neki most a kis családja miatt fel kell áldoznia magát és elfogadni azt a fránya magasabb fizetést.
2022. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen,felhoztam neki hogy a nagyobb 2 év múlva iskolás lesz,és a könyvek iszonyatosan drágák, illetve a ruházatás , télen a fűtés,és nagyon megemelkedtek az árak is,mi Szerbia, Vajdaságban lakunk,itt szinte nyomorognak az emberek.

Gyerekek előtt lett volna lehetség kimenni Németországba,testvérem kint él,és mondta hogy lakhatunk nála amíg nem szedjük össze magunkat,ő rendezett volna munkát,és mindenben segített volna,de a férjem nem akart(akkor még csak jártunk)

De most úgy vagyok vele, hogy a gyerekeim nézem,és értük mindent megteszek,ők adnak most erőt nekem.

Nem fogok beszélni vele,ha nem éri fel ésszel,akkor ennyi, élünk egymás mellett amíg ki nem találok valamit.

2022. aug. 2. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!