Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kb. mindenben meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kb. mindenben meg akar változtatni, miért jó ez neki?

Figyelt kérdés

Az életem legapróbb területeibe is bele akar szólni, pl.: melyik cipőt vegyem fel melyik inggel. Csak az a jó, amire ő rámondja, szerinte nekem nem jó az ízlésem. Azt mondja, hogy "egy ilyen jóképű srácot kár lenne elpazarolni, úgy hogy bénán öltözködik".


De a ruházkodás mellett beleszól a járástechnikámba (miért nem húzom be a hasam járás közben, rosszul lengetem a karomat..stb.)

És úgy mindenbe: majd ő eldönti, hogy üljek a TV előtt, mennyire mély hangon beszéljek (!). Közös fotónál hogyan fordítsam az arcom, hogy előnyös legyen (aztán persze a 10. fotó után azt mondja, hogy "reménytelen, nem vagy fotogén").


Megőrülök ettől a nőtől. De miért jó ez neki, hogy mindenben a tökéletest keresi?



2020. aug. 16. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de hogy miért vagy egy ilyen hatalommániás idiótával, mikor van egy csomó normális nő is, azt nem értem
2020. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%
Mert nem vagy FÉRFI. És ezt tudja/érzi, ha férfi lennél, nem kellene ezzel foglalkoznia.
2020. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Minek vagy vele?
2020. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es miért mondod? Akkor lennék férfi, ha az mondanám, hogy "csitt asszony, nem érdekel ha nem modellfotó lesz, csak lőjed azt a képet"


Igazából néha köpni-nyelni nem tudok a mérhetetlen tiszteletlenségén.

2020. aug. 16. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem azért de inkább maradok továbbra is egyedül ha ilyen nőm lenne,az még oké ha javasolja a dolgokat de kb ez már olyan szinten csinálj mint ha ő lenne a főnököd.
2020. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Valoszinuleg azert mondja ezeket, mert te nem figyelsz oda rajuk. Mindenki tesz megjegyzeseket a parjanak, csak nem mindenkinek van olyan parja, akinel mindenbe bele kell szolni, mert altalaban a tobbseg tud normalisan jarni, tudja melyik ruha mivel passzol, es nem tartja hulyen a fejet fotozaskor.

Esetleg fogadd meg neha a tanacsat, tanulj belole, amikben meg abszolut ugy gondolod, hogy tenyleg jo az ugy, ahogy te csinalod (nem azert, mert leszarod), ott mondd meg neki hatarozottan, hogy neked az ugy nem jo, ahogy o gondolja, ennyi.

2020. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Örülj neki, hogy valaki segít neked, és a javadat nézi.


Tedd össze a kezed. A nőcik többségének mindegy hogy milyen egy fazon, csak az a lényeg, hogy mennyi pénzt visz haza. Ez legalább törődik veled, hogy a legjobb formádat hozzad:)

2020. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzed nincs igaza, állj ki magádért és légy férfi. Azért mert ő másképp lát dolgokat még nem kell papucsnak lenned .
2020. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra még mindig nem válaszoltál, miért vagy vele. Oké, hogy nincs joga megmondani, hogy vedd a levegőt, de ha ennyire zavar, akkor otthagyhatnád.
2020. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nehéz megmondani, hogy miért vagyok vele. Az ő szemszögéből az egész önzetlen segítségnyújtás. Az én szemszögemből pedig mérgező fuldoklás.
2020. aug. 16. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!