Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők párkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők párkapcsolatban mennyire fogadnak el egy olyan férfit, aki nagyon odaadó, segít szex terén a nőn ahogy tud, viszont nagyon gyorsan elmegy?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Hosszútávon semennyire.
2022. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Ezzel a nyálas szöveggel még nem sikerült elhitetni hogy ha valaki nagyon hamar elmegy az úgy van és kész, nincs mit tenni.


Aki "odaadó" az pózváltásokkal, megszakító pettingekkel késleltei az elmenést és probléma megoldva.


Aki erre nem képes, csak szóban haknizik azz hogy ő "odaadó,segít ahogy tud" az megy menjen a levesbe.

2022. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Nekem tetszik.

Az ilyenek általában többmenetesek is.

Egyik exem megesett hogy pl a konyhában startolt rám, mkndtam neki nem érek rá, megy a mikro is ha lejár ezt azt kell vele csinálnom.

Azt mondta hogy oke.

Hátulról betette és amikor lejárt a mikro már vette is ki🤣

De alapvetően ő képes bennem elmenni duplán is.

Meg a legtöbb pasi néha lenyom órás szexet néha 5 perceset. Én szeretem aut is csak csak átmegy rajtam a barátom. Ilyenkor ugyan nincs orgazmusom, de imádom azt IS mikor csak ledominálnak tarolnak, elkaonak mint vmi "vadat" csak, és "győztek", de amugy változatosak nagyon.

2022. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
3 Gyere leterítelek vadul mint szavannákon a gizellát.
2022. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Segít szex terén ahogy tud? Ez mit takar?
2022. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. Figyelmes, kényezteti stb.
2022. aug. 3. 11:49
 7/17 anonim ***** válasza:
Kicsit fejtsd ezt ki. Meddig bírod? Mit teszel azért hogy ne sülj el hamar? Mekkora az akkora?
2022. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. 3. lökést bírok kb. mindent próbáltam de hamar megyek, 11 cm
2022. aug. 3. 12:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezen a 3 lökésen kéne nagyon javítani. Orgazmus után egy újjabb menet esetleg? Elszoritásos technika?
2022. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. utána már nem nagyon áll fel a második menetben, elszórítást próbáltam de egyszerűen jön ki....
2022. aug. 3. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!