Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek durva volt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek durva volt, vagy jogos, vagy csak a féltékenység beszél belőle?

Figyelt kérdés

A párom magas beosztásban dolgozik egy multivállalatnál a pénzügyi részlegen, és rajtam keresztül üzent neki az egyik barátom aki szintén pasi, hogy jó lenne ha eszmét cserélnének a gazdaságról, meg az üzleti folyamatokról.


Erre a barátom kinevetett, hogy egyáltalán minek adom át neki egy ekkora baromnak az üzenetét, merthogy neki már mesterdiplomája van, meg 15 éve a pályán van, mégis mi újat tudna neki egy olyan mondani, aki az egyetemről kibukott (ezt én mutattam neki), és most játsza a 100 követője előtt a wanna be business men-t Instagramon.


Ezen felül az egyik posztnál, amit a haverom rakott ki, a barátom nagyon csúnyán kioktatta, hogy ha már posztol, akkor ne ekkora baromságokat, mert ezzel másokat vezet meg, amúgy se ért hozzá látszólag, akkor minek ír félrevezető információkat?


Szerintetek féltékeny a barátom a haveromra, csak azért mert Ő is pasi?


2022. aug. 3. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

A faszid mekkora egy sznob gyökér lehet

Élmény vele az élet

2022. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Tudom hogy itt az a divat, hogy minden kis senkiházinak nyalni kell a seggét, de a véleményét hadd mondja már el, pláne ha igaz.
2022. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó vezető abban ismerszik meg hogyan viszonyul azokhoz akik alatta vannak. Jelen esetben a párod elmondhatta volna a véleményét, de én nem egy nyilvános poszt alatt tettem volna. Hanem magánbeszélgetésbe felhívom a figyelmét xy hibákra. De ez én vagyok.
2022. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

A palid mindenkinél jobbnak hiszi magát, igazam van?:)

Az ilyen farok főnököket rühelli mindenki és csak jópofiznak vele, igazából senki sem kedveli, remélem ezt ois tudja.

2022. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Az egyik fejlődőképes rugalmas nyitott tanulékony, a barátod meg egy primitív irígy majom.



A valodi sikeres emberek örülnek mások sikereinek és tanulnak abbol is, a kezdőket vagy bénázokat pedig soha de soha nem hordják el semminek, a lényeg hogy még azok js ambíciózusak tanulékonyak csak épp gyakorolnak még.


Akkora jellemhibája van a parodnak hogy belole egy irigy önző szemétkedő arrogáns megkeseredett negativ ember lesz kapcsklatban is. Majd ha veled is kezdi ezeket pl minek dolgozol annyit igy sem keresel semmit, vagy kudarcoknál azt mondja haha megérdemelted de bena vagy te szegény, balfék, majd elgondolkozol te is szerintem.

(A gyereknevekésbe bele se megyek milyen apa lenne egy ilyen)

2022. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Azt kétlem, hogy féltékeny lenne. Mégis mire? Magas beosztása van, míg a másiknak még diplomája sem.


ENgem is egy kicsit bepöccentett volna, ha valaki ilyen lekezelő stílusban üzenget másokkal, hogy jó lenne, ha eszmét cserélnék vele :D

2022. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

#4

Így van. Ezekbe a tOpMeNeDzSeRekbe nem sok alázat és tisztelet szorult. Náluk sokkal többet elért emberek is tisztelik az “alattuk” levő embert.

2022. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Egy intelliens ember nem nézi le azt sem aki csak próbálkozik és kezdő es esetleg kudarcai is vannak. És pláne azt nem aki Tőle is szeretne tanulni.


Nagyon durva iq alacsony a párod.

2022. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

"Az egyik fejlődőképes rugalmas nyitott tanulékony, a "


Hahó! Kibukott az egyetemről :D

Igazi szakember lehet :D

2022. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

De megis ő a nyitottabb aki akar küzd gyakorol, masoktol is akar tanulni, fejlodni akar!


Ha en odamennék egy gazdaghoz én pancser,csóró, es azt mondanám neki tanits mester, szeretnek veled beszelni értekezni eszmet cserélni érdekel hogyan csinálod, es invitálom hívom, egy validi sikeres ember NEM hajt el a p.csaba.


Rengetegen pl influencerek is szivesen osztják meg a tapasztalataikat nem néznek le masokat csak azért mert uristen meghúzták


Nem akarok Einsteinnel jönni de ő is nem megbukott? Meg elvileg 8 éves koráig nem.is beszélt.

(A hulye primitív suketnémája ugye?)

2022. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!