Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a borzaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a borzasztóan nagy féltékenységet?

Figyelt kérdés

5 hónapja van barátnőm és sajnos a munkámból adódóan 2 hónapot távkapcsolatban töltöttünk, majd 3 hetet együtt és ismét 2 hónapot távkapcsolatban.

Ő megvárt, nem mondta azt, hogy ő neki ez elég volt, minden este boldogan várta, hogy felhívjam, és mindig 2 órákat beszéltünk minimum. Abban a 3 hétben amikor együtt voltunk, az csodálatos, végig egymás nyakában voltunk, rengeteg közös programot csináltunk. És amikor utoljára kellett visszajönnöm németbe, akkor rettenetesen sírt, zokogott és nem akart elengedni. Elmondta, hogy nélkülem nem tudja az életét elképzelni, és a közeljövőben családot is kész lenne alapítani velem. Nagyon nagyon sok jelet ad arra, hogy mennyire szeret és tényleg csak én vagyok neki, de én egyszerűen iszonyatosan féltékeny vagyok, minden nap ideges vagyok.


Idegeskedek, olyan dolgokon, hogy mivan ha csak átbasz engem és nem is gondolja komolyan amiket mond,

Mivan akkor ha van más srác is akivel beszélget,

Mivan akkor ha nem őszinte velem,

Rettegek, hogy mivan akkor ha instagramon más fiúkkal beszélget,

Szóval rettegek minden ilyentől...


Felvázoltam neki ezeket a gondjaimat, kicsit sokkoltam vele, de utána megbeszéltük a dolgokat és elmondása alapján soha de soha nem csalna meg mivel velem képzeli el a jövőjét, biztonság érzetet adok neki, egy nap rengeteget gondol rám és amikor a barátnőivel van akkor csak én vagyok a téma.


Ja és nem tudom, hogy jelent e valamit az, hogy amikor abban a 3 hétben együtt voltunk akkor szinte sosem láttam telefonozni, alig alig használta.Most vagy titkol valamit és azért nem merte elővenni vagy nem tudom. Pedig sokszor volt olyan, hogy mittudomén elment főzni vagy bármi és otthagyta előttem a telefonját, nem cipelte magával mindenhova, bátran ott merte hagyni és nem volt repülőgépüzemmódban.


Én 24, ő 23.


Kérlek segítsetek valami építő válasszal, vagy építő kritikával mert ez az egész hülyeségem miatt, tönkrefog menni a kapcsolat :(


Köszönöm nektek!



2022. aug. 2. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Húú de durva birtoklási vágya van itt valakinek.
2022. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan, a hülyeséged és az önbizalomhiányod miatt tönkre fog menni ez a kapcsolat.


Meg kellene bízni a párodban.. meg magadban is

2022. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ebben az esetben mit tudok csinálni? Nagyon nem szeretném, hogy ez tönkremenjen, hiszen nagyon szeretem :(
2022. aug. 2. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a féltékenységedet nem fogod 1-2 gyakorikérdéseken kapott jó tanácstól tudni kezelni. Neked pszichológusra van szükséged, hogy felépítsétek az önbizalmadat és ne kelljen ebből fakadóan szoronganod és félned. Ha ez anyagilag nem megy, akkor esetleg próbáld magadat fejleszteni, például vegyél ebben a témában könyveket vagy valami
2022. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 hagyd élni az életét. Ne féltékenykedj, ne nézz bele a telójába, ne számoltasd el minden percéről, ne számoltasd el hogy mikor kivel beszél.


Ha csinos a csaj, úgyis kap megkereséseket, kb mindenhol. Ilyen a világ. A többség lesz@rja, hogy a nőnek párja, férje, gyereke van és azt is ha házas. Bepróbálkoznak, hátha vevő egy menetre azt lépnek is tovább.

2022. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennél odaadóbb lányt nem fogsz találni.


Miért vagy ennyire bizonytalan? Rossz pasi vagy? Ő jobb csaj nálad?

A szüleid nem szerettek eléggé?

2022. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy, pont h ismered az embereket, tudod h minden csóka dugni akar és egy csaj bármikor beadhatja a derekát bárkinek. Ismerkedj az érzéssel, ez sosem fog elmenni amíg kapcsolatban vagy.
2022. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
7-es vok még mindig. Fontos, hogy ne mutasd ki ezeket az aggódó érzéseidet a csaj felé, mert akkor ő is megkérdőjelezi majd, hogy biztosan jó csávóval van e. Felé azt mutasd mindig, hogy hülye lenne más csókával összejönni, hiszen tevagy a number 1#. Ha mégis találkozik mással, azt úgyse tudod megakadályozni, a csajok sokkal rafkósabbak mint mi, simán elrejtene minden nyomot.
2022. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolat tesz tönkre, sok embert megborít. Ha mindennap látnád, hogy milyen odaadó, nem lenne ez.
2022. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy a pszichológus lenne a legjobb megoldás. Talán elsőre drágának tűnhet, de ha hosszú távon gondolkozol ezzel a lánnyal, akkor sokszorosan megtérül. Ma már van videó telefonos rendelés is, nem probléma, hogy külföldön dolgozol. Lehet, hogy a lányt is érdemes lesz bevonni a terápiába, ezt majd a szakember eldönti.


Úgy érzem az írásodból, hogy akarsz változni, ami nagyon fontos a sikerhez. Drukkolok!

2022. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!