Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a hibás ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt, egyetemisták mindketten, nehéz szakokon. A barátom az egyetem mellett dolgozik is, ami jóformán minden idejét elviszi, alig találkozunk, ha igen szinte akkor is csak meló előtt vagy után és neki mindig rohannia kell. Májusban felajánlottak neki egy másik melót is, amiről nem is szólt nekem csak elfogadta. Eddig csak egyszer akadtam ki azon hogy alig találkozunk, és utána már azt mondta hogy akkor megfordult a fejében a szakítás emiatt a megszólalásom miatt. Azt mondta hogy csak a félévet bírjuk ki majd nyáron lehetünk együtt eleget. Ehhez képest nyáron csak egyszer voltunk eddig pár napot együtt akkor is nekiállt dolgozni közben a gépén. És azt mondta hogy azért nem mondta el a második melót is mert egyedül akart dönteni. Az tény, hogy elleneztem volna, de nem a kettesben eltöltött idő miatt, hanem mert már igy is rengeteget csúszott az egyetemen a másik munka miatt, nem volt ideje tanulni sem. De az a bajom hogy most már többször engem állított be rossznak, hogy én beleszólok az életébe és megmondom mit csináljon. Szerintem erről szó sincs, egyáltalán nem vagyok egy bekorlátozós hülye liba csak úgy gondolom alap hogy aki elvileg a párom az esetleg ad is kicsit a véleményemre. Nagyon megbántott ezzel :(

2022. aug. 3. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy fontos vagy neki.
2022. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
O munkamanias,neki az az elso. Attol meg szeret teged. Ennyit tud neked adni magabol.
2022. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Te
2022. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha zavar, hogy nélküled döntött, akkor beleszólsz mégis. Ő meg nem tervez veled komolyan, ezért ez irritálja.
2022. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért tán én vagyok a hibás?🤣
2022. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Bekapzsult. Több melo több pénz.ilyenkor sokan megváltoznak. Nagyobb lesz az arc, a bnő meg jelentéktelenebb, majd jonnek az uj célkitűzések is pl csajozós kocsi, vagány motor, ez az. Aztan lehet másik nő.

Habár addig van még időd vele.


Csak én ezeken mentem végig egy karriert építő mellett. Ahogy egyre jobban tört fel, ugy lett egyre beképzeltebb lekezelőbb is és más távlatokban is kezdte latni a világot és a nőket. És még én támogattam segítettem a karrierépítésben is...

2022. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán el kellene vele beszélgess és meg kellene állapítani kinek mik a prioritásai. HA valami nem megy azt nem kell erőltetni, de az is lehet, hogy a barátod átlagon felüli akaraterővel rendelkezik és nem szereti ha valaki az útjába áll a céljai elérésében.
2022. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!