Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat dolgozik, rám alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat dolgozik, rám alig van ideje. Minek jőttél akkor össze velem bmeg? 28N

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolod, szakíts!
2022. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem erre vágyom. Miért ilyen felelőtlenek a férfiak? Úgy érzem kidobtam 6 évet az életemből. Nem hiszem hogy ezt helyre lehetne hozni. Nem veszekedtünk még, elfojtom magamba. Persze próbáltam már beszélni vele erről, de munkába menni kell címszóval nem sokra jutok vele.
2022. aug. 3. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
ha már 6 évet lehúztál vele, igyekezhetnétek nem a kukába vágni az egészet.
2022. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

6 év után gondolom terveztek gyereket. Talán pont amiatt dolgozik annyit, hogy megteremtse neki az alapokat.


Nem elfojtani kéne magadban a dolgokat, mint valami idióta, hanem megbeszélni vele.

2022. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Én is 28 vagyok, és hat éves kapcsolatom van.

Borzalmasan zavarna, ha még ilyen szinten lenne a kapcsolatunk. Ez nem haladás. Fél év után még oké, de teljesen jogosan érzed, hogy kiment hat év a kukába. Többet nem pazarolnék el

2022. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nök akik együtt tudnak élni azzal hogy sztahanov párjuk van és vannak akik nem.

Kezedben a döntés.

2022. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyereket nem akarunk.
2022. aug. 3. 17:23
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Munkamániás volt az exem. Se hétköznap nem volt, se hétvége. Ha szex közben hívta az ügyfél, üzlettárs, akárki, otthagyott és már ment is a gépéhez. Kirándulni velem egyszer sem ment el az évek alatt, csakis kizárolag üzleti utakra ment. Ahova én nem mentem. Vagyis egyszer igen. Németbe ment ki és vitt magával. 4 napot voltam a hotelben egyedül. Mivel kis faluba volt elmenni se tudtam sehova, még egy bolt se volt. Nem zavarta hogy kaja nélkül maradtam ott, mert a hotelben csak reggeli volt. Na itt mondtam azt hogy ez már türhetetlen.
2022. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
képbe került egy srác aki nyomul rád és tetszik neked, most meg kifogásokat gyártasz a jelenlegi kapcsolatod ellen. Ilyen könnyen beadod a derekad?
2022. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A sokat dolgozik mit jelent tulajdonképpen?
2022. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!