Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszolgálom a párom mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszolgálom a párom mert nálam "vendég", igy amikor dolgozik pihenek es mindig ugy van vele naplopo vagyok.hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat. Nem élunk egyutt de mindig nálam van.

Ki van alakulva egyfajta vendég-vendégfogado szerep.


Mert pl akármikor csinálok nagytakaritást vagy butorpqkolást akkor segitség helyett n3ki áll az ő mamahotelében ugyanennek. Jelezve, hogy az az ő lakhelye ahhoz van köze, az enyémhez nincs. Mindenki tartsa rendben a sajatját.


Csak epp allandoan nalam van. Es ugy erzem magam mint egy szálloda, hogy állandoan "csillogva" kell fogadnom, kulonben le vagyok igenytelenezve, szokott ugyan főzni de nemigen "szeretem", mert en tudom inkább mit fozzunk mibol mi hol van, en is mosogatok.


Szoval amikor nálam van (rengeteget)en mosok főzök takaritok teritek elpakolok elmosogatok állandoan pattogok mint egy idiota(persze ő is kihozza a tányérját)


De feltunt az is hogy beágyazásnal (francia ágy)képes olyanokra hogy csak az ő oldalát takarot csinalja meg az enyémet meg otthagyja mint ahogy kikeltem belőle. Mert ugye az az en takarom/oldalam csinaljam en..



Ez még hagyján is.


De mivel amig csak egyutt vagyunk en "robotolok", szexelek vele, meg élmenyt szórakozast biztosítok(beszelgetunk röhögünk film, plusz ugye en nyujtom az egesz kapcsolathoz a lakást is azaz az alapjait is hogy egyaltalán hol legyunk egyutt), igy gyakorta herotom van, le vqgyok fáradva, vagy ilyesmi.


Ezért a nekem hianyzo énidőt(pl hogy csak piszmogjak magammal a tükörben vagy épp csak lessem a plafont)akkor teremtem meg amikor dolgozik es nem látja


De ebbol az van amikor "hazajön", hogy szétnéz, hogy se elmosogatva nincs, be se vásároltam, se takarítva, otthon voltam én egyáltalán vagy mit csináltam en 8-10 órán keresztül (pl ő hétvégézik is)?

Es ha otthon voltam akkor egesz nap neteztem csak? Milyen tré vagyok.


De most nem mondhatom azt hogy ki vagyok merulve es mindent félredobtam, mert nem érti mit lehet kimerulni egy főzésben/mosogatásban/ takarítasban(persze en munka mellett ami nem mentség neki semmire, mert szellemi)



És akkor még mindig az van pl takarítas, ő a mamahotelben takarít es kesz.



#háztartás vendég
2022. febr. 19. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:

Exeim detto ilyenek.


Nagytakaritas felujitás vagy butorpakolás esetén semmi részt nem vállalnak, hanem neki esnek a sajátjuknak es elkezdik nagytakaritani ujitgatni.


Mintha tökegyedül lennék kapcsolatokban!

2022. febr. 19. 16:59
 2/66 Noren1989 ***** válasza:
2022. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
98%
És te azért viseled ezt el, mert….?
2022. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Meg ugye lakbérbe se ad olyan alapon hogy nelkule is fizetném úgyis.

Holott en teremtem meg ezzel azt hogy pl nem szállodát kell fizetnie szexelni velem, vagy akármi.

De ezekre azt mondja max jarnék én is a mamahotelbe hozzájuk. Azaz ő aztan ugyanannyit nyujt. Hát kösz.

2022. febr. 19. 17:13
 5/66 anonim ***** válasza:
92%

"Exeim detto ilyenek."



Döbbenetesssssssssssssssssssss :O

2022. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
3# nem tudom neki indokolni a keréseim, mert attol ha a masiknak van lakhelye mashol teljesen ugy vannak vele cainaljam en a sajátomat egyedul ahogy jol esik es semmi közük hozzá.
2022. febr. 19. 17:14
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Figyi a nagytakarítás részével egyetértek, nem ott lakik, semmi köze. De a többinél neked kell meghúzni a határokat, hogy ne szologasson be és hogy ne akarj neki megfelelni.


Ha most ez megy, mi lesz ha együtt laktok? Fejfájás helyett inkább szakits.

2022. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Exeim annyi kulonbseggel h sajat ingatlanuk van.

Es lesz.rják azt is ha nalam pl.leszakadna a plafon is.

Mintha nem társaim lennének párkapcsolatban, akik tars az életben valahogy.

2022. febr. 19. 17:15
 9/66 anonim ***** válasza:
92%
drága életem...ki választotta őket? :DDDD
2022. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
7# szeretnék arra rájönni, metaforiával élve, amikor 2 galamb két kulon fán épít fészket ők akkor hogy lesznek egy "pár"?
2022. febr. 19. 17:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!