Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rontja el féltekenykedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rontja el féltekenykedéssel a kapcsolatot? Több órás balhék olyanokbol ha lemegyek a ház melletti kisboltba míg dolgozik

Figyelt kérdés

Az ilyen a szép kapcsolatot miért rontja el, idegrobbanásos veszekedésekkel a semmiről?


A fejem is fáj már annyit pampog "halkan ordibál" a telefonba azon, hogy én lemegyek valahova míg ő dolgozik es szerinte akkor mással találkozom meg ilyenek.


10 percenként(ahogy tud a melóban) hív ellenőriz. Kikészíti saját magát és engem is. Es tonkretesz mindent



2022. márc. 6. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szep kapcsolatnak hivod ezek utan ? Mi a szep ebben neked ?
2022. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert hagyod neki. Nekem ilyen párom lenne, megmondanám neki, hogy vagy képes lesz értelmes ember módjára viselkedni, vagy repül, mert egy őrült hiszitijeire pont nem vagyok kíváncsi. Mi az, hogy nem mehetsz boltba? Meg komolyan 10 percenként hívogat? Minek veszed fel?

Van amúgy valami oka gyanakodni? Csaltad már meg, vagy miért ilyen?

2022. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki melyik nem?
2022. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez durva es beteges,hogy ordibal a telefonba meg munkaban is.Ez red flag erosen!Ha te vagy a no felnek is szakitani hiszen kehet meg fog olni vagy szet fog verni.

Ha a csaj ilyen orulten betegesen feltekeny akkor meguszhatod a szitut konnyebben,ha szakitasz max apro gonoszságokat fog elkovetni ellened,de tiltsd mindenhonnan.

Lehet feltekenynek lenni,de azert ez erosen tulzas hogy 10perceneknt felhivnak,meg az is hogy boltba lemesz es mar szamonkernek..

2022. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni is szokott vagy csak téged hívogat egész nap?
2022. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

+Több órás balhék"

Hát biztos nem ezért házasodtatok össze.

2022. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
😂Ez egy "szép kapcsolat". Gratulálok!
2022. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyen párom lenne... Már nem lenne a párom.
2022. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!