Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok rosszul összerakva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok rosszul összerakva?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, szóval köszönöm ,ha elolvasod.


Hétfőn lesz két éve, hogy összejöttem a jelenlegi párommal. Ahogy összejöttünk rá két hónapra össze is költöztünk (amit én korainak gondoltam, de úgy voltam vele “lakva ismerjük meg egymást igazán” és azt beszéltük meg a költözködés előtt, hogy ha jól elvagyunk miért ne költözhetnénk össze, úgy is jó lesz). Nos az elején mikor még úgymond összeszoktunk jó volt, de nekem már egy ideje nem annyira jó.. szerintem, sőt biztosan velem van a baj, de már szinte mindig idegesít.. oké vannak jó napjaink de nincs olyan nap, hogy ne mérgelne fel valamivel (és ezért meg is kaptam már jó párszor, hogy idegbeteg vagyok)..elég sokszor úgy érzem (és mostanában ki is csúszik a számon) a mondat “minek lakok itt/veled?!”

Anyunak van egy megérzése (általában mindig bejönnek), hogy nem leszünk sokáig együtt.. szomorú, de néha én is azt érzem pedig szeretem a párom.. csak nem is tudom néha olyan gyerekesnek tűnik illetve mikor rá nézek elcsodálkozok, hogy hogyan bírja velem és hogy milyen fantasztikus /itt a kinézetre gondolok/ (vagy tényleg csak gyógyszerekre szorulok).


A környezetemben pedig csak azt látom, hogy házasság és gyerek(ek).. én meg még sehol nem vagyok pedig jó lenne, de nem érzem úgy, hogy vele erre sor kerül majd bármikor is..


Mi a véleményetek? Nem mondtam konkrétumokat, de így ‘nagyjából’ ki hogy látja? Vagy tényleg el kéne menjek dokihoz?


Fiatalok vagyunk én 25/N Ő 24/F


2022. aug. 5. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj olyannal házasodni akivel 2 év után már nem bírjátok egymászt elviselni. A jó külső nem minden.

Azt írod gyereeks a srác.

Ezért szoktak a nők pár évvel idősebb férfit választani.

2022. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen emberi érzelmek, semmi beteges vagy extrém nincs benne.

Párkapcsolati krízis.

Ha hullámvölgyben van a kapcsolat, könnyű arra gondolni, hogy ez nem változhat. Próbáltatok megoldást találni vagy megkeresni a probléma gyökerét?

2022. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az probléma lehet, hogy Ő semmit nem vesz észre? Csak annyit lát, hogy na ez már megint hülye..
2022. aug. 5. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy papucs mellett kezdtem ilyeneket érezni.

Addig semmi baj nem volt kedves aranyos udvarias.

De összeköltözés után, hát teljesen alárendelődő tipus

Eleinte kezdtem kiábrándulni majd kezdett idegesiteni aztán már az is zavart hogy egyaltalán van.

Nem férfi abszolut

2022. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehat jol nez ki a fiu es szeret teged. Tarsd meg mindenkepp ezt a fiut!!

Tabuld meg elfogadni mas szeretetet es elfogadasat!!



Ez egy nagyon jo alap! Tessek kitalalni magadnak hobbit programokat nelkule is.


Nektek az az egy bajotok,h tul sokat vagytok osszezarva!!


N/40

2022. aug. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi konkrétumot nem írsz. Nem írod, hogy mi miatt idegesít, mi zavar, mit tesz v nem tesz ami zavar, stb stb.

Mikor kezdett el idegesíteni, min vetted észre?


Enélkül nem lehet semmit mondani.

2022. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!