Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is éreztetek már így vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek már így vagy csak én vagyok rosszul összerakva?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt nagyon szeretem és jópár évet még szívesen együtt töltenék vele.Viszont ha megkérne nem hiszem h igent mondanék annak ellenére h imádom. Esküvőt nem tudnék vele elkepzelbi. Ez rendben van?
2017. júl. 24. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után ne is mondj igent...
2017. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után még nem feltétlenül érzi az ember. Én 3 év után sem éreztem ezt az előző pasimnál, pedig tudtam, hogy terveznék vele akár életem végéig. (Más miatt lett vége, irreleváns ennek szempontjából!)

Lehet egyszerúen még magát a házasságot nem érzed, hogy mint ember, elégge készen állsz rá. Én pl 22-23 éves koromban kifejezetten tiltakoztam ellene, most 29 évesen már érzem, hogy el tudnám képzelni.

Meg csak fél éve jártok, még ki kell ismerd, útközben alakulhat. :)

2017. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális, ahhoz át kell alakuljon a vágyódás, kötődéssé, szeretetté...az általában nem fél év...
2017. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Az irasod alapjan szerintem ez ilyen idotolto kapcsolat. Jobb mint egyedul lenni, de semmi tobb.
2017. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4-es gondolom romantikus filmek alapján szocializálódott, ahol fél perc beszélgetés után tudják a papírmasé szereplők, hogy ők márpedig mindhalálig szeretni fogják egymást, ah!

Fél év után még korai is lenne a házasság, kell még pár év, hogy kialakuljon a kötődés.

2017. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 24. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy voltam vele, ahogy az előttem írók is, fél év után még meg se fordult a fejemben a házasság gondolata. Csak halványan vonalazódott valami közös jövő felé vezető gondolat, kb. ahogy neked is, hogy szívesen lennék vele még pár évig, de ki tudja, talán életem végéig is, erre is láttam esélyt, de nem gondolkoztam ezen sokat.

Van olyan kapcsolat, ahol kb. fél év után házasodnak is, annyira biztosak benne az első másodperctől kezdve, és működik. De ez a ritkább

Szerintem teljesen normális, ami most benned van.

2017. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az a nagy kérdés, hogy holnap igent mondanál-e, hanem hogy el tudod-e képzelni, hogy egy nap majd igent mondasz neki. Ha nem tudod vele elképzelni a közös jövőt, akkor nincs értelme együttmaradnotok, de ahogy én értem a te esetedben nem erről van szó.
2017. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sajat tapasztalatom alapjan valaszoltam meg a kerdest... volt tobb eves kapcsolatom, ahol evek multan kezdtunk beszelgetni az eljegyzesrol, de kb. semmit nem mozgatott meg bennem, elvoltunk, jo volt, en is nagyon szerettem, de megsem tudtam ezeket elkepzelni vele. Ellenben a volegenyemnel szinten azonnal ereztem/ereztuk, hogy igen, o az! Ettol fuggetlenul nem hazasodtunk felev utan meg hollywoodi romantikus vigjatekban sem elek :D. De ezt egyszeruen tudni lehet. Majd a megfelelo kapcsolatban valoszinuleg mindenki megtapasztalja:) nagyon jo, szoval csakis ezt kivanom nektek is :).
2017. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!