Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél velem a barátom ilyen lekicsinylően?

Figyelt kérdés

Sosem volt igazából önbizalmam, mert nem is volt mire, de mióta a barátommal együtt vagyok, még kevesebb. 1 és fél éve vagyunk együtt, ebből fél éve úgy érzem, ő nem igazán szeret engem. Bár bújik hozzám, meg mindig elmondja, hogy szeret.

De folyton csak bántó dolgokat mond nekem. Kérdezi tőlem, nem-e gondolkodtam el azon, hogy szilikont rakassak a mellembe, azt nem mondta, hogy kicsik a melleim, meg azt se hogy lógnak, szerintem kicsit inkább lógnak. Meg hogy ha megyünk valahova, akkor minek kell az lógó bigyó a fülembe (ezt mondta a fülbevalóra).

Szeretnék vele megbeszélni valamit, és egyből azt kapom meg tőle, hogy szakítani fog velem, ha nem hagyom békén, meg ad nekem 1-2 pofont (ez nem történt meg).

Meg mondjuk beszélek neki egy ismerősről, hogy ő persze olyan fiatalon, milyen sok mindent elért, a barátom erre mondja, hogy na ez igen, ez eredmény, én meg semmit sem tudok felmutatni. Bár ebben igaza van, ugyanis nekem csak szakmám van.


2022. aug. 6. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Még most szakíts vele!


Ne hogy már megmondja, hogy mit csinálj a testeddel!


Teljesen leépít,mert ő vszinű egy nulla rakás, és így akar érvényesülni hogy téged a földbe döngöl.


Ne hagyd magad , hajrá!


#girlpower✊

2022. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szomoru hogy egy ilyennel egyutt vagy, hidd el, jobbat erdemelsz es ha keresed meg is talalod.
2022. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Te jóóó Isten, hagyd el a fenébe ezt az önértékelési zavaros, leendő agresszív állatot..., ilyentől csak bajod lesz a jövőben, ennél a szingliség is jobb.
2022. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszél veled így, mert egy kisebbségi komplexosos barom. Minél jobban bánt téged, ő annál jobbnak érzi magát. Még ebben az órában hajítsd ki a picsába.
2022. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csak birtokolni akar, tehát dobd valóban.
2022. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az első válaszolónak.


Néha azt hiszem, hogy a világ még tud jó lenni, de amikor elolvasok egy ilyen sztorit akkor már tudom, hogy egyáltalán nem jó hely.


Azt áruld el itt és most, ha ezt elolvastad, hogy tényleg ilyen emberrel akarod-e leélni azt az életet amiből csak egy van és nem lesz több? Nem akarsz olyannal lenni inkább aki szeret és tisztel és megbecsül?


A válaszod függvényében rájöhetsz, hogy érdemes-e együtt maradnod vele a továbbiakban akár egy percig is.

2022. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy az lennék, eleinte dicsérte az alakomat is, és 171 cm, és 54 kg vagyok.
2022. aug. 6. 21:32
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok:

171/54-gyel bombanő vagy.

Keress már olyat aki értékeli hogy kedves és csini nő vagy.

Ugye tudod, hogy sok pasi a lógós mellekre izgul?

2022. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
A mellnagyobbításnál azért dobd be neki, hogy nekimeg kicsi a farka és nem ártana elgondolkodnia, hogy férfi-e egyáltalán, mert a férfiasságán ez nem látszik. :D
2022. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
hát én spec nem bukok a lógós mellekre. 54 kilósan megnézném azokat a melleket. Szerintem ott semmi nincs ami mellnek nevezhető, max a bimbó sejteti, hogy ott mellnek kéne lennie.
2022. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!