Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs szociális életem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szociális életem vele közösen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek nagy feszültség lehet még abból, hogy nincs semmi közös szociális életünk? Nekem nagyon fontos ez, minden héten legalább 2-3x megyek el valahova a barátaimmal. Régóta zavar hogy ő nem visz magával a baráti programokra, hangot is adtam ennek, többször osszevesztunk rajta, azt mondja, hogy nincs oka, csak mostanában pont nincsenek ilyen programok, vagy pont nem jön össze hogy en is ott legyek. Nekem van elég barátom, szóval nem rá akarok telepedni. Be is mutattam már sokuknak. De nem tudom, hogy tartható-e, hogy részéről semmi nincs, úgy hogy nekem ez az egyik legfontosabb dolog az életemben. Mára is megígérte, hogy szervez valamit, így én nem is beszeltem meg semmit a barátaimmal. Erre utolsó percben mondja, hogy Jaa neki más elfoglaltsága volt, nem beszélt senkivel, úgyhogy maradunk itthon ketten. Mit kellene tennem?


2022. aug. 6. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Igazából most mi is gond?

Miért lenne kötelező baráti programra mindig a párunkat vinni?

Én meg pont nem szeretek menni a férjemmel, mert a kollégái a barátai. Neki vannak bejáratott poénok, témák, amikhez úgysem tudok hozzá szólni.

Ha neked van saját társaságod akikkel eljárász, akkor nem értem miért gond ez. Ha viszont veled sem megy soha sehova, az már rosszabb. Mert idővel nem is igen fog változni úgysem

2022. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Vannak amúgy barátai? Lehet csak nem meri elmondani, hogy nincs egy sem.
2022. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy értad azt, hogy lehet-e ebből gond, amikor már most többször veszekedtetek miatta? Ez nem jövőbeli képléken kérdés, hanem már jelen van, és láthatólag nem tudjátok kezelni.
2022. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Elég fura történet. Hány évesek vagytok egyébként? Arra gondolok hogy nagyon fiatalok. Hisz neked még a "haverok buli" a legfontosabb az életedben. Ahogy írod.. ha szereted a párodat, akkor elfogadod úgy ahogy van. Ha őt nem zavarja az hogy te heti 3x barátokkal vagy, akkor téged miért zavar hogy ő merre megy, vagy nem megy. Szegényt ezzel stresszeled. Még ha az lenne, hogy rád és a barátaidra van telepedve, és ez neked sok..

Lehet hogy neki nincs igénye se arra hogy heti 3x menjen. Nem akarok papolni, de ahogy öregszik az ember, családot alapít, ezek a barátok sajnos lemorzsolódnak.. tisztelet a kivételnek.. beszelejtek meg egy középutat. Vagy ha neki így jó, akkor vagy elfogadod. Vagy elhagyod.

2022. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy noncsennek barátai s nem meti elmondani. Vagy drogos s drogos barikat titkolja előled
2022. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!