Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha nem érti meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha nem érti meg, hogy hiába érek rá, nem akarok vele találkozni ma?

Figyelt kérdés

Nem mindig tudok szabad lenni, de gyakorta, szinte naponta vagyunk együtt így is.

Néha féltékeny, amit már unok, es zavar, és most is vádol és ezért nem találkozom vele, mert nem akarok veszekedni, magyarázkodni a vádjai miatt, ezt elmondtam.

Ígérgeti, hogy nem fog vádolni, veszekedni, de ez mellett zsarol, ha nem találkozom vele, biztos más van, megcsalom. (Tehát az ígéretét 2 pillanat alatt is képes megszegni)

Ezután elhord mindennek és üvöltözik. Amiért méginkább nem akarok vele találkozni.

Ezután szakítással is elkezd fenyegetőzni. Kiborul.

Normális ez, hogy valaki akaratom ellenére akar találkozni, és kiborul ha nem teszem?

Ilyen, vagy hasonló megesik másoknál, hogy az egyik kiveri a balhét vagy hisztit?

Most én vagyok a hibás? Nekem kötelező lenne vele találkoznom ha szeretem és ráérek? Mert erről is beszél, hogy azért akar találkozni mert szeret, és akik szeretik egymást azok találkoznak.

Nekem egy őrültnek tűnik. Vagy ez normális hiszti?



2022. aug. 7. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt komolyan képes vagy tűrni?
2022. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj. Ha szereted és van szabadidőd jó esetben az jut eszebe,hogy vele legyél. Ha nem akkor meg szakíts te,mert ez így nem állapot.

Jogosnak tartom a hisztijét igen! Mert te azért nem aksrsz vele találkozni,hogy ne veszekedjetek~ kerülöd a kontaktot vele...ez nem kalcsolat! Ezt meg kéne beszélni,ha folytatni akarod.

2022. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha szeretünk valakit, akkor szeretünk vele lenni. Te nem szeretsz vele lenni, talán még taszít is. Akkor miért is vagy vele?
2022. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis borderline beütése, méghozzá olyan, aki nem kezelteti magát. Önmagában nem feltétlenül van gond a normálisabb bordikkal.

Figyelj, ha neked ennyire eleged van, akkor mihamarabb szakíts szerintem. Ne húzd tovább és ne hitegesd, hogy bírod ezt a kapcsolatot, jobb lezárni, ami most megy az mindkettőtöknek felesleges.

Bordi vagyok én is, bár ő valszeg nem diagnosztizált és az is könnyen lehet, hogy tévedek, orvos nem vagyok és nem is ismerem személyesen, csak azt mondom, ami szerintem jobbat tesz mindkettőtöknek az én tapasztalataim alapján. Ő meg majd valamikor rájön, hogy jobban jár, ha szakemberhez fordul, az nem segít ha olyannal van kapcsolatban, aki ehhez nem elég türelmes, nem is elvárható, hogy az legyél, de attól még nem illetek össze.

2022. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De azért nem akarok vele találkozni, mert vádol. És már azért sem mert erőszakoskodik, dühöng szinte. Személyesen hallgassam ahogy ordít? Ezt nem mondjátok komolyan

Különben szeretnék vele lenni, de így?

2022. aug. 7. 18:09
 6/14 A kérdező kommentje:

Nekem hisztrionikusnak tűnik. Ez a leírás passzol rá.

Csak minden veszekedésnél szinte az van, hogy szerinte ő érthető és minden férfit kiborítanék, senki nem bírná velem. És férfiak gyakorta mellé is állnak.

Azaz nekem kötelező lenne bármikor rendelkezésre állni, nem lehetnek szabad üres napjaim?

2022. aug. 7. 18:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Eskü azt hittem, te vagy a pasi és ő a nő. Mondom ezt nőként.
2022. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ő a férfi. És kezdek tartani is tőle.

A legtöbb férfi inkább hanyagol, vagy alig van velem, meg külön akar lenni, vagy kihasznál, de ő meg ha egyetlen nap amikor szabad vagyok nem akarok vele lenni, egyenesen "megőrül".

Amikor ordít, szinte félek.

2022. aug. 7. 18:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Vitázik veled, mert szeret téged és veled szeretne lenni. Te nem szeretnél találkozni vele, mert tegyük fel csak a vita zavar. Ha nem találkoztok ő csak idegesebb lesz, neked lehet jobb, hogy "csend van", de ezt meg kéne beszélni, mert egy idő után eljut arra a szintre, hogy leszarja mit csinálsz, mert elenged. Ha fontos neked, meg kell beszélnetek, ha nem teszitek, vagy a beszéd után sem változik akkor nem fog ez köztetek működni, mert ő több együtt töltött időt igényel mint te.
2022. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok , még annyit hozzá tennék, hogy szerintem, hogyha egy férfitől félned kell, azzal nem érdemes sokáig tervezni, inkább szépen elhagyni.
2022. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!